دانلود رایگان فایل فلش

دانلود رایگان فایل فلش

15:46 چهارشنبه 5 دی 1397 ۸۹۶۹ بازدید نویسنده اخبار و مقالات

دانلود رایگان فایل فلش برای افرادی همچون تعمیرکاران موبایل ، برنامه نویسان و حتی افراد عادی که نسخه‌ای از آن ها را برای نصب روی تلفن همراه خود لازم دارند مفید خواهد بود، چرا که هزینه ای را بابت آن پرداخت نخواهند کرد و به راحتی می توانند به این فایل ها دسترسی داشته باشند .

شاید تاکنون اصطلاحاتی چون رام اندروید و یا فریمور iOS به گوشتان نخورده باشد و یا درزمینه فلشینگ اطلاعات محدودی داشته باشید . در ادامه با ما همراه شوید تا ضمن آشنایی با دانلود رایگان فایل فلش اطلاعاتی را نیز در زمینه این اصطلاحات بتوانید به دست آورید .

همانطور که میدانید سیستم های کامپیوتری و همچنین تلفن های همراه برای بهره گیری از امکانات سخت افزاری به برنامه ای رابط نیازمندند تا بتوانند توانایی خود را به منصه ظهور گذاشته و بهره وریشان را حداکثر کنند . از جمله این برنامه ها می توان به سیستم های عامل ویندوز ، مک و لینوکس برای کامپیوترهای شخصی و اندروید ، ios و بلک بری برای گوشی های موبایل اشاره کرد . در واقع باید گفت که رام اندروید و فریمور iOS همان سیستم عامل ها هستند البته با تفاوت در میزان دسترسی به کد های برنامه نویسی (رام اندروید راحت تر و فریمور سخت تر). حافظه رام ها یا فریمور ها که در داخل تلفن های هوشمند و تبلت ها استفاده می شوند از لحاظ عملکرد با حافظه فلش و SD کارت ها یکی هستند با این تفاوت که مقداری بهینه‌شده‌اند و نمی توان به راحتی محتویات درون آن ها را تغییر داد . اگر بخواهیم در محتویات رام که یک حافظه از نوع اجرایی هست تغییری ایجاد کنیم باید از روش های خاصی به این منظور بهره بگیریم ، این روش در واقع همان فلش زدن است . شما برای این کار ابتدا به یک فایل نصب نیاز دارید تا بتوانید آن را روی تلفن خود اجرا کنید . دریافت این فایل ها در برخی موارد با هزینه هایی همراه خواهد بود ؛ بنابراین دانلود رایگان فایل فلش به این منظور مناسب تر است . سایت های داخلی همچون دانلود رام این فایل ها را به راحتی در اختیارتان قرار می دهند . در همین رابطه نکته مهمی را باید در استفاده از فایل فلش یادآور شد و آن این است که برخلاف سیستم های کامپیوتری که با تعویض ویندوز تنها درایور c کامپیوتر و محتویات آن حذف می شود ، در گوشی های موبایل با فلش زدن ممکن است حتی اطلاعات درون کارت حافظه خود را از دست بدهید ، بنابراین قبل از انجام هر کاری از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید .

 

دانلود رایگان فایل فلش در نسخه های مختلف

فایل فلش رسمی : این مدل از فایل فلش در واقع همان فایل سیستم اصلی است که از طرف شرکت سازنده برای تلفن همراه ارائه می شود . بسیاری از افراد تمایل دارند تا با سیستم عاملی کار کنند که هیچ تغییری در آن صورت نگرفته است و از این طریق تلفن خود را بروز رسانی و یا تعمیر کنند . این فایل ها که در اغلب موارد برای بروز رسانی دستگاه ها ارائه می شوند ، شامل امکانات پیشرفته تر و در مواردی هم شامل محدودیت هایی برای استفاده کنندگان می باشند .

 

فایل فلش غیر رسمی : کسانی که می خواهند امکاناتی فراتر از برنامه های عرضه شده توسط شرکت سازنده در تلفن خود داشته باشند و سیستم عامل را مطابق سلیقه خود شخصی سازی کنند و آن را در اختیار دیگران نیز قرار دهند ؛ سراغ این نوع فایل خواهند رفت . البته باید گفت که این مورد در بیشتر موارد هزینه ای را برای افراد به دنبال نخواهد داشت . البته باید قبل از دانلود و استفاده از آن ها کاملاً از مزایا و معایب هرکدام مطلع باشید . افراد درنهایت با توجه به نیاز های خود یکی از این دو گروه انتخاب می کنند . فایل های فلش رسمی بار ها قبل از عرضه توسط شرکت های سازنده چک می شوند و هرگونه عیب و ایراد در آن ها برطرف می شود ، در نتیجه نسبت به فایل فلش غیر رسمی پایدارترند و شامل خدماتی گارانتی نیز می شوند ولی فایل های غیر رسمی به خاطر این که توسط افراد مختلف تهیه می شوند ، هیچ تضمینی برای کارکرد درست آن ها وجود ندارد و گارانتی محصول نیز آن ها را حمایت نمی کند . (اگر قیمت تلفن همراه برایتان اهمیت ندارد و می خواهید محدودیت هایی را که شرکت های سازنده روی تلفن شما اعمال کرده اند کاملاً حذف کنید ، بهتر است تا سراغ دانلود رایگان فایل فلش نوع غیر رسمی آن ها بروید).

 

تفاوت Factory Reset با فلش زدن گوشی

اگر تلفن همراه و یا تبلت شما دچار مشکلات مختلف نرم افزاری شود به گونه ای که دیگر نتوانید با آن کار کنید بهتر است تا قبل از هرگونه اقدام برای فلش زدن گوشی – دانلود رایگان فایل فلش – سراغ Factory Reset بروید . این قابلیت که درون تمامی تلفن های همراه تعبیه شده است این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند بدون هیچ گونه هزینه اضافی دستگاه خود را به حالت اولیه در زمان خرید برگرداند . مزیت این روش این است که سیستم عامل تلفن همراه شما کاملاً اورجینال یا اصلی باقی خواهد ماند(در این روش نیز تمامی اطلاعات تلفن پاک می شود) . علاوه بر مزیت ، این روش معایبی نیز دارد از جمله این که با آن نمی توانید سیستم عامل گوشی خود را آپدیت کنید و یا در صورت خاموش شدن دستگاه (به دلیل مشکلات نرم افزاری) آن را اجرا نمایید . درحالی که در فلش زدن ماجرا کاملاً متفاوت خواهد بود چرا که هم می توان سیستم عامل را آپدیت کرد و هم می توان مشکلات دستگاه را برطرف نمود ، به علاوه بازیابی اطلاعات دستگاه در آن بر خلاف Factory Reset به سختی امکان پذیر است (این روش مناسب افرادی است که اطلاعات شخصی برای آن ها در هنگام فروش گوشی حائز اهمیت است) . در واقع باید گفت که دانلود فایل فلش در اصل به منظور تعمیرات صورت می گیرد تا بروز رسانی سیستم عامل ؛ چرا که در حال حاضر کمتر دستگاهی وجود دارد که به صورت دستی آپدیت شود .

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید