دانلود نسخه جدید Google Play Services Update : آپدیت گوگل پلی سرویس

دانلود نسخه جدید Google Play Services : آپدیت گوگل پلی سرویس

۸:۵۰ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۷۴۶۱ بازدید نویسنده نرم افزار اندروید

Google Play Services Download | دانلود نسخه جدید Google Play Services 16.0.89 | آخرین ورژن گوگل پلی سرویس اندروید


همراهان عزیز در این پست برای دانلود نسخه جدید Google Play Services 16.0.89 تا انتها ما را همراهی بفرمائید. نرم افزار گوگل پلی سرویس از جمله برنامه های پیش فرض سیستم عامل اندروید است که برای نصب و اجرای صحیح بسیاری از اپلیکیشن ها میبایست جدیدترین نسخه آن بر روی گوشی و یا تبلتتان نصب باشد. به واقع باید گفت که گوگل پلی سرویس یک اپلیکیشن همانند سایر برنامه های کاربردی اندروید نیست چرا که بعد از نصب چیزی برای اجرا نخواهید یافت! و شما خواهید دید که این پکیج بعد از نصب، در دل سیستم عامل اندروید جای می گیرد و لذا آیکون آن را در منوی اصلی دستگاه خود مشاهده نخواهید کرد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام نصب و یا اجرای یک اپلیکیشن خاص به خصوص برنامه هایی همچون سروش و تلگرام با این خطا مواجه شوید : تا زمانیکه سرویس Google Play را بروزرسانی نکنید امکان اجرای این برنامه را ندارید و یا چیزی شبیه به این ارور! خب در اینجا شما یا باید بصورت آنلاین و از طریق مارکت گوگل اقدام به آپدیت گوگل پلی سرویس کنید که برای این کار لازم است تا حتماً بر روی دستگاه شما یک اکانت گوگل (Gmail) ثبت باشد و یا هم راه ساده تر این است که فایل آنرا دانلود کرده و خودتان اقدام به نصب نمائید تا عملیات بروزرسانی انجام شود؛ البته توصیه ما استفاده از روش آنلاین است : برای این اینکار کافیست زمانی که هشدار مربوط به بروزرسانی گوگل پلی را در گوشی خود مشاهده کردید بر روی آن کلیک کنید تا به صفحه بروزرسانی Google Play Services هدایت شود که البته همانطور که قبلاً هم گفتیم لازمه انجام اینکار داشتن یک اکانت جیمیل است؛ در صورت نداشتن Gmail می توانید با دانلود فایل مخصوص گوشیتان از لینک های زیر اقدام به آپدیت سرویس مذکور نمائید.

برای اینکه بفهمید کدام نسخه با دستگاه شما همخوانی دارد می توانید از اپلیکیشن CPU-Z و یا اپلیکیشن System info استفاده کنید تا از اطلاعات پردازنده گوشی و یا تبلت خود مطلع شوید.

حذف frp با فایل کامبینیشن سامسونگ   دانلود رام اندروید 8  

دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است

ارسال دیدگاه

خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید