دانلود نسخه جدید Google Play Services گوگل پلی سرویس

دانلود نسخه جدید Google Play Services, آپدیت گوگل پلی سرویس

[تعداد: 6    میانگین: 4/5]
۶:۰۸ سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ۲۴۵۶ بازدید نویسنده نرم افزار اندروید

Google Play Services Download | دانلود نسخه جدید Google Play Services 12.6.85 | آخرین ورژن گوگل پلی سرویس اندروید


همراهان عزیز در این پست برای دانلود نسخه جدید Google Play Services 12.6.85 تا انتها ما را همراهی بفرمائید. نرم افزار گوگل پلی سرویس از جمله برنامه های پیش فرض سیستم عامل اندروید است که برای نصب و اجرای صحیح بسیاری از اپلیکیشن ها میبایست جدیدترین نسخه آن بر روی گوشی و یا تبلتتان نصب باشد. به واقع باید گفت که گوگل پلی سرویس یک اپلیکیشن همانند سایر برنامه های کاربردی اندروید نیست چرا که بعد از نصب چیزی برای اجرا نخواهید یافت! و شما خواهید دید که این پکیج بعد از نصب، در دل سیستم عامل اندروید جای میگیرد و لذا آیکون آن را در منوی اصلی دستگاه خود مشاهده نخواهید کرد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام نصب و یا اجرای یک اپلیکیشن خاص با این خطا مواجه شوید : تا زمانیکه سرویس Google Play را بروزرسانی نکنید امکان اجرای این برنامه را ندارید و یا چیزی شبیه به این ارور! خب در اینجا شما یا باید بصورت آنلاین و از طریق مارکت گوگل اقدام به آپدیت گوگل پلی سرویس کنید و یا هم راه ساده تر این است که فایل آنرا دانلود کرده و خودتان اقدام به نصب آن نمائید تا عملیات بروزرسانی انجام شود.

برای اینکه بفهمید کدام نسخه با دستگاه شما همخوانی دارد می توانید از اپلیکیشن CPU-Z و یا اپلیکیشن System info استفاده کنید تا از اطلاعات پردازنده گوشی و یا تبلت خود مطلع شوید.


دانـلـود نسـخـه مـخـصــوص ARM انـدرویــد ۴

دانـلــود نـسـخـه مـخـصـوص X86 انـدرویـــد ۴


دانـلـود نسـخـه مـخصـوص ARM انـدرویــد ۵

دانـلــود نـسـخـه مـخـصـوص X86 انـدرویـد ۵


دانلود نسخه مخصوص ARM اندروید ۶ و ۷

دانلود نسخه مخصوص X86 انـدرویـد ۶ و ۷


دانـلــود نسـخه مخصوص ARM انـدرویـد ۸

دانـلــود نسـخـه مخصـوص X86 انـدرویـد ۸


در انتها لازم به یادآوریست که علاقه مندان به دانلود رام رسمی سامسونگ و  دانلود فایل فلش می توانند در تاپیک های تعریف شده نیاز های خود را مرتفع سازند .

حذف frp با فایل کامبینیشن سامسونگ   دانلود رام اندروید 8  

دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است

ارسال دیدگاه

خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید