دانلود ویجت موبایل دیتا Mobile Data برای اندروید

دانلود ویجت موبایل دیتا Mobile Data Widget برای اندروید

13:59 چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 ۵۰۷۰۹ بازدید نویسنده نرم افزار اندروید

دانلود ویجت موبایل دیتا Mobile Data Widgets, دانلود اپلیکیشن Mobile Data Switch, دانلود اپلیکیشن Data Connect


کاربران و همراهان عزیز سایت دانلودرام در این مطلب تحت عنوان دانلود ویجت موبایل دیتا (Mobile Data Widget) قصد داریم تا با معرفی چند اپلیکیشن مفید به شما کمک کنیم تا گزینه موبایل دیتا راحت تر از قبل در دسترس شما قرار گیرد. در واقع در برخی گوشی ها ممکن است گزینه Mobile Data در نوار اعلان گوشی (منوی کشویی بالای صفحه اصلی) موجود نباشد و شما مجبور باشید برای هر بار روشن و خاموش کردن موبایل دیتا مسیر نسبتاً طولانی را بروید. با توجه به اینکه این روزها استفاده از اینترنت برای همه یک امر عادی و ضروری بوده و در طول روز ممکن است بارها مجبور به روشن خاموش کردن موبایل دیتا شوید لذا با دانلود ویجت موبایل دیتا Mobile Data و نصب آن بر روی گوشیتان میتوانید آسان تر از قبل این عملکرد را در دسترس داشته باشید.

اولین برنامه، اپلیکیشن Data Enabler می باشد که با نصب آن بر روی گوشیتان در قسمت ویجت ها (Widgets) یک آیکون مربوط به این برنامه اضافه میشود که میتوانید آنرا بر روی صفحه اصلی اضافه کنید و خیلی راحت با لمس آن، موبایل دیتا را روشن و یا خاموش کنید ( برای این کار بر روی صفحه Home انگشتتان را بمدت چند ثانیه نگه دارید تا چند گزینه ظاهر شود سپس گزینه Widgets را انتخاب کرده و بدنبال Data Enabler بگردید، سپس با لمس چند ثانیه ای رو آن میتوانید آنرا به صفحه اصلی اضافه کنید ) .

دانلود Data Enabler Apk, دانلود ویجت موبایل دیتا Mobile Data Widget


دانلود مستقیم Data Enabler        دانلود Data Enabler از گوگل پلی


دومین برنامه، اپلیکیشن DataConnect میباشد که بعد از نصب آن میتوانید آنرا به صفحه اصلی ببرید و با لمس آن براحتی نسبت به خاموش و روشن کردن Mobile Data اقدام کنید. این برنامه برخلاف Data Enabler همانند یک اپ عادی نصب میشود و بصورت ویجت نمیباشد.

دانلود DataConnect Apk, دانلود ویجت موبایل دیتا Mobile Data Widget


دانلود مستقیم DataConnect       دانلود DataConnect از گوگل پلی


سومین برنامه، اپلیکیشن Switch میباشد که همانند DataConnect نصب میشود و میتوانید آیکون آنرا به صفحه Home ببرید تا براحتی آپشن موبایل دیتا در دسترس شما قرار گیرد.

دانلود MZ Mobile Data Switch Apk, دانلود ویجت موبایل دیتا Mobile Data Widget


دانلود مستقیم Mobile Data Switch        دانلود Mobile Data Switch از گوگل پلی


در پایان خدمت کاربران ارجمند سایت دانلودرام متذکر میشویم که ممکن است در گوشی شما با توجه به نسخه اندرویدتان برخی از اپلیکیشن های فوق کار نکنند لذا 3 برنامه مجزا را قرار داده ایم تا حداقل یکی از آنها گره از مشکلتان باز کند، ان شاءالله.

در انتها لازم به یادآوریست که علاقه مندان به دانلود رام رسمی سامسونگ و  دانلود فایل فلش می توانند در تاپیک های تعریف شده نیاز های خود را مرتفع سازند .

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید