دریافت کد فعالسازی تی پی لینک TP-Link برای رجیستری

دریافت کد فعالسازی تی پی لینک TP-Link برای رجیستری

11:23 دوشنبه 7 آبان 1397 ۳۸۷۹۴ بازدید نویسنده آموزش های مفید

برای بدست آوردن IMEI گوشی می توانید کد "ستاره مربع 06 مربع" را شماره گیری نمائید.

علاوه بر کد #06#* همچنین IMEI گوشی بر روی کارتن دستگاه و نیز در قسمت زیر باتری دستگاه درج شده است.

شماره سریال گوشی (SN) نیز بر روی کارتن دستگاه درج شده است.

بعد از دریافت کد فعالسازی لازم است تا از طریق کد #7777* نسبت به فعالسازی دستگاه خود اقدام کنید.

بد نیست مطالعه کنید

نحوه رجیستری گوشی های تی پی لینک | دریافت کد فعالسازی TP-LINK تی پی لینک | رجیستری گوشی های نفوس Neffos


کاربران و همراهان گرامی در این پست با هم نحوه دریافت کد فعالسازی تی پی لینک TP-Link را جهت انجام عملیات رجیستری در سامانه همتا مرور خواهیم کرد. بعد از راه اندازی سامانه همتا و شروع بکار طرح رجیستری گوشی های موبایل در ایران، کاربرانی که اقدام به خرید گوشی نو می کنند معمولاً در ساعات ابتدایی استفاده از آن و در زمانیکه سیم کارت را داخل دستگاه قرار میدهند پیامی از سامانه همتا (HAMTA) برایشان ارسال می شود با این مضمون که سریال گوشی خریداری شده قانونی است اما فعالسازی نشده! که در این موارد شما با داشتن کد فعالسازی می توانید براحتی و با شماره گیری کد سامانه همتا #7777* نسبت به فعالسازی دستگاه خود اقدام کنید. البته معمولاً دغدغه اصلی کاربران همین کد فعالسازی است که معمولاً در گوشی هایی که از قبل در بازار موجود بوده اند این کد بر روی کارت گارانتی آن حک نشده است و لذا باید آنرا از سایت های مربوطه دریافت کنید که ما در اینجا نحوه دریافت کد فعالسازی گوشی های تی پی لینک (TP-LINK) با گارانتی پارس ارتباط را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.

کاربران گرامی حتماً این نکته را مد نظر داشته باشند که اگر پیامی که از سامانه همتا دریافت کردید با مضمونی غیر از آنچه در بالا ذکر کرده ایم باشد ممکن است سریال گوشی و یا تبلت شما کلاً غیرقانونی و عملاً امکان ثبت آن در سامانه همتا وجود نداشته باشد! مثلاً اگر پیام دریافتی به این صورت باشد : «شناسه دستگاه شما جزء شناسه های قانونی ثبت شده نمی باشد» در این صورت مشخصاً گوشی شما بصورت غیرقانونی وارد شده و یا هم اگر قبل از شروع طرح رجیستری آنرا خریداری کرده اید احتمالاً قبل از شروع طرح، دستگاه شما چندین ماه خاموش بود بوده و سریال IMEI آن در سامانه ثبت نشده به همین سبب در حال حاضر نیز امکان فعالسازی آن وجود نخواهد داشت.

دریافت کد فعالسازی تی پی لینک TP-Link برای رجیستری

برای دریافت کد فعالسازی گوشی های TP-LINK از برند Neffos به لینک روبرو بروید : دریافت کد فعالسازی


توجه : فقط در صورتیکه گارانتی دستگاه شما مربوط به شرکت پارس ارتباط باشد می توانید از لینک فوق استفاده کنید در غیر اینصورت با خطا مواجه خواهید شد. اگر چنانچه گارانتی گوشی شما متعلق به شرکت دیگری است باید به سایت مربوط به همان شرکت مراجعه کنید که معمولاً آدرس آن بر روی کارت گارانتی دستگاه درج شده است.


در صفحه فوق میبایست موارد خواسته شده از قبیل سریال (SN) ، IMEI و تلفن خود را بدقت وارد کنید؛ در مورد فیلد ایمیل چنانچه ایمیلی ندارید میتوانید آنرا خالی بگذارید و در نهایت با کلیک بر روی دکمه “دریافت کد فعالسازی” کد مربوطه را دریافت کنید. بعد از اینکه با موفقیت کد فعالسازی را دریافت نمودید می بایست با شماره گیری کد #7777* و با انتخاب گزینه فعالسازی، اقدام به ثبت سریال گوشی خود در سامانه همتا نمائید. دقت داشته باشید که اگر گوشی شما دو سیم کارت بود باید فعالسازی را بر اساس سیم شماره 1 انجام دهید. بعد از انجام مراحل مربوطه خواهد دید که به سرعت پیام سامانه همتا برای شما ارسال خواهد شد که گویای موفقیت آمیز بوده رجیستری دستگاه شما می باشد.

در پایان یادآور میشویم که کد ستاره 7777 مربع را می توانید با هر گوشی ای شماره گیری کنید و عمل فعالسازی را انجام دهید فقط در مرحله ای که شماره همراه را باید وارد کنید لازم است تا حتماً شماره همراه دستگاه مورد نظر را وارد نمائید تا مشکلی پیش نیاید.

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید