فایل فلش فارسی هواوی

فایل فلش فارسی هواوی

14:23 چهارشنبه 28 آذر 1397 ۹۹۰۵ بازدید نویسنده اخبار و مقالات

بیشتر افرادی که از گوشی های قدیمی شرکت هواوی استفاده می کنند به دنبال فایل فلش فارسی هواوی هستند ، البته جستجوهای اینترنتی برای این نوع از فایل تنها برای نسخه های قدیمی گوشی های ساخت این برند چینی نبوده و نسخه های جدید تر آن را نیز شامل می شود . فایل های فلش فارسی که توسط برند های معتبر تلفن همراه برای گوشی های هوشمند ارائه می شوند بیشتر به این منظور تولید شده اند تا بتوانند عیوب نرم افزاری یا بهم ریختگی در اجرای برنامه های کاربردی نسخه های مختلف سیستم عامل اندروید با زبان فارسی را برطرف کنند . همان‌طور که می دانید سیستم عامل اندروید برخلاف نسخه iOS شرکت اپل به صورت متن ‌باز ارائه شد تا بتواند روز به روز پیشرفت کند و بر قابلیت های آن افزوده شود ، ولی در کنار تمامی مزیت هایی که اندروید برای کاربران خود ایجاد کرد باعث شد تا افراد مختلف ، چهره و ساختار اصلی‌اش را تغییر داده و هر فرد یا شرکتی آن را با توجه به اهداف خود اختصاصی کند ؛ برای مثال شما می توانید هم‌اکنون نسخه های مختلف آن را روی تلویزیون های هوشمند ، خودرو های سواری ، ساعت های دیجیتال ، عینک های هوشمند و حتی در منازلی که از فنّاوری در مدیریتشان استفاده می شود مشاهده کنید . همان طور که گفته شد استفاده های گوناگون از این سیستم عامل چهره و ساختار اولیه آن را که سیستم عاملی سبک برای اجرا شدن روی تلفن های همراه بود تغییر داد . تغییرات در هر ابزار و وسیله در صورتی که از نظم و اصول اولیه ساختش پیروی کند می تواند منجر به خلق دستگاهی جدید و یا نوآوری در آن زمینه شود ولی خلاف این روند نیز صادق است و می تواند منجر به تولید دستگاهی شود که نه شبیه به قالب ابزار اولیه است و نه هیچ خلاقیتی در آن صورت گرفته است ، بلکه تنها مایه سرگرمی خواهد بود . گوشی های شرکت هواوی نیز از این حیث دستی بر آتش داشته و در سال های اولیه تولیدشان کم از شرکت های دیگر طرحی را با عاریه نگرفته اند . این شرکت چینی که بیشتر در صنایع ارتباطی در جهان حرفی برای گفتن دارد ، سعی کرد تا با بهره گیری از سیستم عامل اندروید سهمی از بازار تلفن های همراه را نیز به خود اختصاص دهد (که اینچنین هم شد) ؛ ولی غافل از این که دستکاری آن ها روی سیستم عامل اندروید در نسخه های قدیمی چندان به مذاق مصرف کنندگان خوش نیامد . شرکت هواوی این سیستم عامل را از جهات مختلفی تغییر داد تا بتواند نوآور باشند ولی در این راه شکست خورد ، چرا که شرکت هایی چون سامسونگ و اپل با حفظ ساختار اصولی و ساده خود و رعایت چارچوب های ساخت نرم افزار گرچه امکاناتشان کمتر بود (مانند انتقال یک فایل در گوشی های آیفون یا دردسرهای دانلود موسیقی) ولی عامه پسند تر بودند و همین عامل ضعف های آن ها را پوشش می داد تا بتوانند در کنار پیشرفت ، بازار فروش محصولات خود را نیز حفظ کنند . درست در زمانی که شرکت سامسونگ و اپل محصولات خود را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت به‌روزرسانی می کردند ، دارندگان گوشی هواوی مجبور بودند تا به صورت سنتی و با دانلود فایل فلش فارسی هواوی و یا انگلیسی تلفن هوشمند خود را به‌روزرسانی کنند و یا از آن برای رفع مشکلات نرم افزاری استفاده کنند . با وجود تمامی نکات منفی در گوشی های نسل قدیمی این شرکت ، در حال حاضر توانسته اند تا نقاط ضعف خود را برطرف کرده و حتی در طی چند ماه در سال 2018 در صدر پرفروش‌ترین گوشی هوشمند جهان و در رتبه ای بالاتر از محصولات ساخت شرکت اپل قرار گیرند .
تمامی شرکت ها در روند پیشرفت خود فراز و فرود هایی را داشته اند و هواوی ، اپل و سامسونگ نیز در این بین استثنا نیستند. گرچه دو برند دیگر آپدیت های خود را به صورت آنلاین در اختیار افراد قرار می دادند ولی آن ها هم به دلایل مختلفی دچار مشکلات نرم افزاری شده و برای حل آن ها به فایل های فلش نیاز پیدا می کنند . به همین منظور شرکت ها این فایل ها را در اختیار تمامی افراد قرار دادند تا بتوانند مشکلات تلفن خود را برطرف کنند . اگر به خاطر بیاوریم در سال های نه چندان دور زمانی که صحبتی از فلش زدن گوشی به میان می آمد ، اکثر افراد از این موضوع دلهره داشتند که فایل جدید نصب شده به زبان فارسی ارائه نمی شود و دیگر نخواهند توانست مثل گذشته از کار با تلفن خود لذت ببرند ؛ چرا که بین برزخی از بلا استفاده ماندن گوشی و کار کردن با زبانی خارجی گیر کرده بودند ، ولی هم اکنون به دلیل افزایش فروش محصولات شرکت هواوی و سایر برند ها در ایران آن ها فایل فلش فارسی را در کنار زبان انگلیسی عرضه می کنند تا بتوانند مشتریان خود را راضی نگه دارند . البته فایل انگلیسی تنها در قسمت کیبورد امکان افزودن زبان فارسی به آن وجود دارد و در منو ها شما تغییری را در این زمینه مشاهده نخواهید کرد . مشتریان این برند تلفن همراه به منظور به‌روزرسانی و یا رفع عیوب نرم افزاری می توانند فایل فلش فارسی هواوی را از سایت رسمی این شرکت و یا از سایت های معتبر داخلی دریافت کنند و با مطالعه کافی و داشتن اطلاعات کامل به این منظور ، خودشان فایل فلش را روی گوشی نصب کنند (گرفتن بک آپ از تمامی اطلاعات و آگاه بودن به روند نصب فایل لازمه این کار خواهد بود) . البته پیشنهاد ما گرفتن بک آپ از اطلاعات و مراجعه به متخصصین در نمایندگی های معتبر این شرکت ها است .

نکات مهم در دانلود فایل فلش فارسی هواوی
1. به تاریخ فایل دقت کنید تا بروزترین نسخه ممکن باشد
2. شماره فایل فلش فارسی هواوی باید با 4 رقم آخر سریال گوشی شما برابر و یا از آن بزرگ‌تر باشد
3. تنها از سایت های معتبر آن ها را دانلود کنید
4. سعی کنید تا در دانلود فایل فلش موقعیت مکانی خود را نیز مد نظر قرار دهید چرا که شرکت هواوی بر اساس هر منطقه فایل مخصوص به آن را ارائه می کند ، برای ایران باید سراغ منطقه خاورمیانه بروید .

دانلود رام رسمی هواوی

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید