فایل فلش فارسی

فایل فلش فارسی

15:01 یکشنبه 25 آذر 1397 ۸۸۲۶ بازدید نویسنده اخبار و مقالات

قبل از پرداختن به استفاده از فایل فلش فارسی در گوشی های تلفن همراه بهتر است با دلایل فلش زدن و کاربرد های آن آشنا شویم . همه ما ابزار و وسایلی را در اختیار داریم که حداقل سالی یک بار از آن ها استفاده می کنیم ، برای مثال ممکن است شما یک دستگاه مته شارژی کوچک را خریداری کرده باشید و در طول سال هم تنها چند بار از آن برای نصب یک تابلو و یا قاب عکسی روی دیوار استفاده کنید و در دیگر ایام سال بلااستفاده بماند . حتی در همان یک بار استفاده هیچ تضمینی برای خراب نشدن دستگاه وجود ندارد ، چرا که اتفاقات در لحظه رخ می دهند و ممکن است دستگاه شما را خراب کنند . حال دستگاهی چون گوشی تلفن همراه را تصور کنید که همیشه همراه ما است و بارها در طول روز از آن استفاده می کنیم ، قطعاً آن ها در معرض خطرات بیشتری قرار دارند و زودتر دچار آسیب های سخت افزاری و نرم‌افزاری خواهند شد . از جمله این آسیب ها می توان به افتادن ناگهانی گوشی روی زمین و یا درون آب اشاره کرد . این‌ها تنها آسیب های فیزیکی هستند که دستگاه شما را تهدید می کنند . از کار افتادن دوربین دستگاه ، اجرا نشدن برنامه های کاربردی و یا حتی خاموش شدن همیشگی آن می تواند مربوط به مشکلات نرم افزاری باشد .

 

اگر گوشی شما در اثر افتادن تنها دچار شکستگی قاب بشود به راحتی می توانید آن را تعویض کنید ، اما زمانی که مشکل نرم افزاری همچون موارد بالا برای آن ایجاد شده باشد ، تنها راه حل پیش رو مراجعه به متخصصین نرم افزاری خواهد بود . آن ها بررسی های لازم را روی دستگاه شما انجام می دهند و در صورت وجود امکان تعمیر ، راه حل پیشنهادی را با شما مطرح می کنند . در اکثر موارد این افراد از شما می خواهند تا با بک آپ گرفتن از اطلاعات شما دستگاهتان را ریست کنند و در صورتی که مشکل بر طرف نشد آن را فلش بزنند . در واقع فلش زدن در صورتی استفاده می شود که هیچ راه دیگری باقی نمانده باشد .

تمام موارد ذکر شده تنها برای مواقعی بود که دستگاه شما دچار آسیب های نرم افزاری باشد ؛ مواردی نیز وجود دارد که افراد با گوشی کاملاً سالم به کارآزمودگان در این زمینه مراجعه می کنند و درخواست فلش زدن روی گوشی خود را دارند ، آن ها تنها به این منظور از آن استفاده می کنند تا بتوانند نسخه سیستم عامل خود را ارتقاء دهند . همان طور که می بینیم فلش زدن تنها کاربرد تعمیراتی ندارد و استفاده دیگری نیز برای آن متصور است .

 

هم اکنون بیشتر گوشی های همراه به قابلیت بروز رسانی آنلاین مجهز هستند ولی با این وجود شرکت های سازنده ، فایل های مربوطه را در اختیار افراد قرار می دهند تا بتوانند در مواقعی که آن ها به اینترنت نیز دسترسی ندارند از آن استفاده کنند . شما برای دریافت این فایل ها باید به سایت شرکت سازنده مراجعه کنید و با در دسترس داشتن شماره سریال گوشی خود فایل فلش مناسب را دریافت کنید ؛ اما آنچه در اینجا حائز اهمیت خواهد بود دانلود فایل فلش فارسی است . چرا که اگر گوشی شما از زبان فارسی پشتیبانی نکند ، استفاده از آن برای افرادی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند مشکل خواهد بود .

شرکت های سازنده طبقه بندی هایی را برای فایل های فلش بر اساس مناطق مختلف کره زمین تعیین کرده اند ، تا افراد بتوانند با انتخاب منطقه سکونت خود ، در مدت زمان کمتری فایل مورد نظر را پیدا کنند ، برای مثال درصورتی که بخواهید فایل فلش فارسی را دانلود کنید ابتدا باید منطقه خاورمیانه را انتخاب نمایید و در آنجا به دنبال نام ایران و یا زبان فارسی بگردید . گرچه فایل های فلش به زبان های مختلف تهیه شده اند ولی در کنار همه آن ها یک نسخه از زبان بین‌المللی (انگلیسی) نیز قرار داده اند تا در صورت تمایل بتوانید آن را نصب کنید . تنها تفاوت این نسخه با فایل فلش فارسی در این است که شما در آن تنها می توانید به صفحه کلید خود چندین زبان مختلف از جمله زبان فارسی را اضافه کنید ولی زبان منو ها و برنامه های کاربردی قابلیت تغییر به زبان رسمی کشور را ندارند ولی در فایل فلش فارسی زبان سیستم عامل گوشی در تمامی موارد به آن تغییر پیدا خواهد کرد .

بعد از دانلود فایل مناسب انتخاب با شما خواهد بود تا که خود آن را روی گوشی نصب کنید یا از متخصصین این کار کمک بگیرید . پیشنهاد ما این است که برای بروز رسانی تنها از متخصصین استفاده کنید ؛ چرا که عمل به این شیوه دو مزیت برای شما خواهد داشت . مزیت اول این است که اگر دستگاه در حین فلش زدن خراب شود مسئولیت خرابی بر عهده آن ها خواهد بود و متضمن پرداخت خسارت می شوند (اگر خود گوشی را فلش بزنید و دستگاه برای همیشه از کار بیافتد ، به اندازه قیمت گوشی ضرر کرده اید) . مزیت دوم این است که آن ها به دلیل تجربه بالاتر در این زمینه به این مراحل تسلط بیشتری دارند و کار را با دقت بیشتری نسبت به شما انجام خواهند داد درنتیجه آپدیت به صورت کامل و نه ناقص صورت می گیرد . پیش از شروع بخش آخر مقاله لازم به ذکر است که مجموعه دانلود رام علاوه بر ارائه فایل فلش مورد نظر ، سامانه تخصصی دانلود رام رسمی سامسونگ و رام رسمی سونی نیز می باشد . 

 

نکات مهم قبل از انجام فلش فارسی روی گوشی

قبل از انجام هرگونه بروز رسانی و یا تعمیر دستگاه خود ابتدا باید از تمامی فایل های خود از تصاویر گرفته تا پیامک ها و مخاطبین خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و سپس اقدام به این کار کنید ؛ چرا که در اثر فلش زدن تمامی برنامه ها ، فایل ها و تنظیمات پیکربندی شما حذف خواهد شد و به هیچ وجه قابل بازیابی نخواهد بود . به این منظور با توجه به شرکت سازنده گوشی خود سعی کنید تا نرم افزار بک آپ گیری آن را تنها از سایت شرکت سازنده دانلود کرده و با نصب روی کامپیوتر بک آپ خود را تهیه کنید . این نکته را هم در نظر بگیرید قبل از پشتیبان گیری نرم افزار را به گونه ای تنظیم کنید تا هیچ فایلی را در بک آپ از دست ندهید . این تنظیمات در بیشتر موارد در زیر منو صفحه اصلی نرم افزار قابل دسترسی هستند .

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید