قوانین سایت

1 ) سایت دانلودرام هیچ گونه مسئولیتی در قبال نصب یا عدم نصب رامها و یا مشکلات احتمالی حاصل از نصب رام بر روی دستگاه اندرویدی شما به عهده ندارد؛ کاربر یا خریدار باید این نکته را مد نظر داشته باشد که فلش زدن گوشی همیشه ریسک خاص خود را دارد و ممکن است در برخی موارد نادر در حین و یا بعد از نصب رام، گوشی کاربر دچار مشکل شود که مسئولیت آن تمام و کمال به عهده خود کاربر و یا خریدار فایل است.


2 ) به هیچ وجه امکان عودت وجه رام های خریدای شده توسط کاربران وجود ندارد مگر در مواردی که مشخصات رام (همچون نسخه اندروید و یا مدل آن) در صفحه دانلود به اشتباه از سوی تیم دانلودرام درج شده باشد که در این صورت با درخواست خریدار، امکان تعویض رام و یا استرداد وجه وجود خواهد داشت.

تبصره : در مورد رام های غیررسمی، رام های روت شده و رام گوشی های چینی در صورت بروز مشکل بعد از نصب رام، امکان عودت وجه با ارائه مستندات لازم وجود دارد.

در مواردی که امکان عودت وجه وجود داشته باشد از دو طریق قابل انجام است : 1 – شارژ کیف پول کاربر در سایت دانلودرام به این صورت که عین وجه پرداختی بصورت آنی به کیف پول کاربر واریز خواهد شد تا در خریدهای بعدی از آن استفاده کند. 2 – انتقال بصورت کارت به کارت که در این صورت مبلغ 500 تومان بابت کارمزد از حساب کاربر کسر خواهد شد و حداکثر تا 24 ساعت ممکن است به طول بینجامد.


3 ) مسئولیت دانلود رام اشتباهی و نامتناسب از سایت دانلودرام برعهده خریدار است لذا کاربران گرامی می بایست قبل از خرید از مطابقت مدل گوشی خود با رامی که قصد خرید آنرا دارند اطمینان حاصل نموده و پس از آن اقدام به پرداخت وجه و دانلود آن نمایند چراکه در صورت دانلود رام اشتباهی (با توجه به ترافیک مصرف شده توسط کاربر) امکان استرداد وجه پرداختی وجود نخواهد داشت مگر در موارد خاصی که برای ما اشتباه سهوی کاربر محرز باشد.


4 ) چنانچه کاربری بعد از خرید و دانلود فایل فلش از سایت دانلودرام نتواند با استفاده از آموزش های موجود بر روی سایت اقدام به نصب رام نماید تا جایی که ممکن باشد تیم پشتیبانی دانلودرام ایشان را راهنمایی خواهند کرد با این حال چنانچه در مواردی نادر، کاربر نتواند رام مورد نظر را نصب کند مسئولیتی متوجه تیم دانلودرام نمی باشد.


5 ) جهت جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو، لینک های دانلود (برای فایل های رایگان و غیررایگان) به مدت 14 روز اعتبار خواهند داشت؛ بنابراین کاربران عزیز می بایست در طی 336 ساعت پس از خرید، فایل مورد نظر را دانلود نمایند.


6 ) بعد از خرید و دانلود فایل توسط کاربر، ممکن است رام مورد نظر توسط تیم دانلودرام بروزرسانی و نسخه جدیدتری اضافه شود، در این صورت اگر خریدار مایل به دانلود نسخه جدید باشد می بایست نسخه جدید را مجدداً خریداری نماید.


7 ) در مورد رام های پولی و غیررایگان در نظر داشته باشید که هنگام خرید حتی الامکان ایمیل صحیح را در سبد خرید و درگاه پرداخت وارد نمائید؛ در صورتی که خرید کامل شود لینکهای دانلود برای شما به نمایش درخواهد آمد و نیز یک ایمیل تکمیلی شامل لینکهای دانلود برایتان ارسال می گردد لذا در صورتی که هیچکدام از این موارد اتفاق نیفتاد بدین معناست که خرید شما ناقص انجام شده و در صورت کسر وجه، مبلغ بصورت خودکار به حسابتان برگشت خواهد کرد. در صورت عدم بازگشت وجه برای رفع مشکل با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.


8 ) اساس کار ما در این مجموعه بر پایه صداقت، گفتار سالم و بدور از تنش است لذا از کاربران عزیز نیز انتظار داریم ادب را در نظرات و ایمیل های ارسالی رعایت نمایند و با سعه صدر با مشکلات احتمالی پیش آمده برخورد کنند در غیر اینصورت سایت دانلودرام مسئولیتی در قبال رفع مشکلات احتمالی آنها نخواهد داشت.

خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید