راهنمای انتخاب رام,کدام رام بهتر است

کدام رام یا فایل فلش مناسب گوشی و یا تبلت من است؟

15:26 چهارشنبه 2 بهمن 1398 ۲۷۴۸۵۲ بازدید نویسنده آموزش های مفید

این مطلب توسط تیم دانلودرام تهیه و نگارش شده است لطفاً در صورت کپی برداری حتماً لینک download-rom.com در ذیل مطلب ذکر گردد.

بد نیست مطالعه کنید

راهنمای انتخاب رام رسمی مناسب برای گوشی های سامسونگ :


راهنمای انتخاب رام رسمی مناسب برای گوشی های سامسونگتقریباً می توان گفت برای این گروه جای هیچ نگرانی وجود ندارد! چرا که رام هر کشور و یا هر منطقه را که دانلود کنند معمولاً بدون مشکل می توانند آنرا بر روی دستگاهشان نصب نمایند با این حال نکاتی هم وجود دارد که در ذیل به آن خواهیم پرداخت:

کاربران ایرانی بهتر است که از رام های خاورمیانه و ایران برای اسمارتفون خود استفاده کنند؛ مگر در مواردی که رام خاورمیانه و ایران برای گوشی مورد نظرتان از سوی سامسونگ منتشر نشده باشد.

هنگام دانلود رام رسمی سامسونگ دقت کنید که نسخه اندروید رامی که قصد دانلودش را دارید نباید از نسخه اندروید فعلی گوشیتان کمتر باشد چراکه در گوشی های سامسونگ امکان دانگرید (نصب رام با اندروید پایین تر) وجود ندارد. همچنین باینری رامی که میخواهید دانلود کنید می بایست با باینری فعلی گوشی شما برابری کند و یا از آن بزرگتر باشد >> به عنوان مثال در رام A320FXXU3AFTR باینری برابر با 3 می باشد لذا رام هایی که باینری 3 , 4 , 5 یا بالاتر را دارند بر روی گوشیتان قابل نصب خواهد بود لیکن رام با باینری 2 را دیگر نمی توان روی آن نصب کرد؛ همچنین توجه داشته باشید که از باینری 9 به بعد، به جای عدد از حروف انگلیسی استفاده می شود یعنی باینری 10 دیگر معنایی ندارد و بجای آن از حرف A استفاده می شود و بعد از آن هم B و C و …؛ به عنوان مثال G965FXXUAETG3 ؛ شما همواره می توانید باینری فعلی گوشی و یا تبلتتان را در صفحه دانلودینگ چک کنید که در آنجا و در مقابل حرف B درج شده است مثلاً باینری در تصویر زیر برابر با 2 می باشد :

Downloading Samsung Binary Miniتبصره : مبحث باینری برای گوشی های با اندروید 5 و بالاتر اهمیت دارد لذا در مورد اندروید 4 و یا کمتر از آن این مبحث اهمیتی ندارد و هر رامی را می توانید نصب روی گوشیتان نصب کنید.

توجه : در صفحه مربوط به هر رام در سایت دانلودرام جدول مشخصات آن فریمور درج شده است؛ توجه داشته باشید که الزاماً نباید شماره ساخت رامی که می خواهید دانلود کنید با شماره ساخت رام فعلی گوشیتان برابر باشد! همواره رام ها و آپدیت های جدیدتر دارای شماره ساخت متفاوتی نسبت به رامهای قبلی هستند.

دقت داشته باشید که حتماً رام متناسب با مدل گوشی خود را دانلود کنید. مثلاً برای گلکسی A5 مدل های A500H , A500F , A500G , A500FU موجود است پس برای هر مدل فایل فلش مخصوص خودش از سوی سامسونگ منتشر می شود و لذا در این مورد حواستان خوب جمع باشد! از قسمت تنظیمات گوشی >> درباره گوشی ، چک شود که مدل دقیق گوشی چیست و سپس اقدام به دانلود و نصب رام نمائید.

اگر به منوی گوشی دسترسی ندارید می توانید بیلدنامبر فعلی را در منوی ریکاوری بررسی کنید : برای رفتن به منوی ریکاوری ابتدا گوشی را خاموش کنید سپس >> در گوشی های نسل جدید : کلید ولوم بالا + پاور را نگه دارید تا به ریکاوری بروید و در گوشی های قدیمی تر >> کلید ولوم بالا + هوم + پاور را بفشارید تا به محیط ریکاوری هدایت شود >>> نمونه تصویر منوی ریکاوری

همچنین رام های سامسونگ بصورت تک فایل و ۴فایل موجودند که برای کاربران عادی نصب رام های تک فایل کفایت می کند (جهت اطلاع باید عرض کنیم که شرکت سامسونگ در گوشی های نسل جدیدش رام تمام مدل ها را بصورت 5 فایل منتشر می کند و عملاً رام تک فایل دیگر وجود ندارد)

توجه : در برخی موارد خیلی خاص، مدل درج شده در قسمت تنظیمات گوشی >> درباره گوشی ، با مدل درج شده در حالت DOWNLOADING متفاوت است! برای دانلود رام و فایل فلش سامسونگ متناسب با دستگاه خود باید ابتدا آنرا به دانلود مد برده و ببینید در مقابل عبارت Product Name چه چیزی درج شده و آنگاه با توجه به آن اقدام به دانلود رام رسمی سامسونگ نمائید؛ روش های رفتن به دانلودینگ را در آموزش نصب رام سامسونگ ذکر کرده ایم.

دانلود رام رسمی سامسونگ


راهنمای انتخاب رام رسمی مناسب برای گوشی های هواوی :


برای این دسته از کاربران محدودیت هایی وجود دارد؛ چرا که رام های هواوی معمولاً بصورت منطقه ای منتشر می شوند و شما باید قبل از دانلود حتماً بیلد نامبر (Build Number) فعلی گوشی راهنمای انتخاب رام رسمی مناسب برای گوشی های هواویخود را چک کنید ( از قسمت تنظیمات گوشی >> درباره گوشی ) ؛ اما چند نکته برای انتخاب رام رسمی و فایل فلش مناسب برای گوشی های هواوی : باید رامی که دانلود می کنید بیلد نامبری برابر و یا بالاتر از بیلدنامبر فعلی گوشیتان داشته باشد؛ مثلاً اگر بیلدنامبر فعلی شما C00B112 باشد، رامهایی با بیلدنامبر C00B112 یا C00B117 یا C00B310 یا … مناسب گوشی شماست ولی رامهای با بیلدنامبر C00B111 یا C00B102 مناسب گوشی و یا تبلت شما نخواهد بود! همانطور که مشاهده می کنید یکسان بودن اعداد جلوی حرف C بسیار مهم است. مثلا اگر بیلدنامبر فعلی شما C636B330 باشد، رامی با بیلدنامبر C434B330 مناسب گوشی شما نبوده و لذا عملیات نصب رام با شکست مواجه خواهد شد!

توجه : توضیحات فوق بصورت کلی بیان شد و در مورد بحث بیلدنامبرها، استثناهایی هم وجود دارد که حتی در صورت یکسان نبودن اعداد جلوی حرف C باز هم می شود رام مورد نظر را بر روی گوشی فلش زد که معمولاً نادر است و بیشتر در گوشی های نسل قدیم به چشم می خورد؛ معمولاً توضیحات این موارد در همان صفحه مربوط به رام مورد نظرتان ذکر می گردد.

در مورد مدل گوشیتان نیز دقت کنید؛ مدل دقیق گوشی شما آن چیزی است که در تنظیمات گوشی یا پشت تبلت و یا پشت گوشی (پشت قاب یا زیر باتری) درج شده است. به عنوان مثال در مورد گوشی P30 Lite چندین مدل وجود دارد (MAR-LX1A , MAR-LX1M , …) که در صورت نصب رام اشتباهی ممکن است گوشی شما سافت بریک شود لذا باید دقت کنید که مدل گوشی دقیقاً با مدل رامی که میخواهید دانلود کنید مطابقت داشته باشد.

در مورد گوشی های نسل جدید بیلدنامبرها نسبت به مدل های قدیمی کمی متفاوت است؛ به عنوان مثال بیلدنامبر P30 Lite بصورت (C185) 10.0.0.168 می باشد؛ طبیعی است رامی که قرار است دانلود کنید باید اولاً دارای کاست نامبر C185 باشد ثانیاً ورژن آن همسان یا جدیدتر از ورژن رام فعلی گوشی باشد؛ در همین مورد مذکور اگر رام با بیلدنامبر (C185) 10.0.0.167 را دانلود کنید طبیعتاً روی گوشیتان نصب نخواهد شد چرا که بیلدنامبر آن از بیلدنامبر رام فعلی گوشیتان پایین تر است.

در مواردی که به منوی گوشی دسترسی ندارد و بیلدنامبر آن را نمی دانید باید به این صورت عمل کنید : در مورد گوشی های هواوی چنانچه همکار هستید می بایست گوشی را به حالت Fastboot ببرید و با باکس و دانگل های تخصصی هواوی از گوشی رید بگیرید (Read Info) تا اطلاعات گوشی و شماره ساخت آنرا مشاهده کنید. اما اگر باکس ندارید چاره ندارید جز اینکه جدیدترین رام موجود را دانلود و نصب کنید همچنین در مواردی که نمی دانید رام فعلی گوشی مربوط به کدام منطقه است بهتر است رام خاورمیانه را نصب کنید چراکه اکثر گوشی های موجود در بازار ایران کاست نامبر مربوط به خاورمیانه را دارند (البته در مواردی که جواب نگرفتید به ناچار باید رام دیگر مناطق را نیز تست کنید).

همواره توجه داشته باشید که معمولاً رام های با بیلدنامبر بالاتر کارایی و کیفیت بهتری نسبت به بیلدنامبرهای پایین تر دارند.

دانلود رام رسمی هواوی


راهنمای انتخاب رام رسمی مناسب برای گوشی های سونی :


برای این دسته از کاربران تفاوتی نمی کند چه رامی را دانلود و نصب کنند فقط باید به مدل گوشی دقت کنند که حتماً با رامی که میخواهند دانلود کنند همخوانی داشته باشد. مثلاً برای Xperia Z5 مدلهای E6633 , E6833 , E6683 موجود است پس هنگام دانلود باید دقت کنیم که آن رام برای چه مدلی مناسب است؛ تشخیص مدل گوشی از قسمت تنظیمات گوشی >> درباره گوشی ؛

دانلود رام رسمی سونی


راهنمای انتخاب رام رسمی مناسب برای گوشی های ال جی :


برای این گروه از کاربران هم فقط مدل گوشی مهم است که باید بسیار دقت کنند چراکه برای گوشی های الجی نیز مدلهای مختلفی وجود دارد؛ مثلاً برای الجی G4 مدلهای H818P , H815 موجود است؛ پس باید رام مناسب گوشی خود را دانلود کنید تا مشکلی پیش نیاید. تشخیص مدل گوشی از قسمت تنظیمات گوشی >> درباره گوشی ؛

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۶۶ دیدگاه ثبت شده است
 • علی نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام برای گوشی htc disire 820 مدل OPMG200 D820pi چه رامی باید نصب کرد اصلا فرقی هم می کنه حتما باید دقیقا روی رام مدل همین گوشی نوشته شده باشه؟
  خیلی ممنون.

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. رام htc نداریم متاسفانه ولی باید رامی که دانلود می کنید دقیقاً مطابق با مدل گوشی باشه.

 • sia نفر موافق این نظر بوده اند

  وقت بخیر برای بدست اوردن بیلد نامبر تبلت ایسوس و هوآوی 625 خاموش چه باید کرد و کدام فایل فلش دانلود شود ؟

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. باید با باکس و دانگل های مرتبط از گوشی مورد نظر رید اینفو بگیرید

 • Archil نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام و خسته نباشید از شما و تیم خوبتون که فوق العاده دارین کار میکنین
  ی سوال ازتون داشتم
  گوشی با بیلد G955USQU5CSA4 رو میشه رام G955USQS8DTJ2 نصب کرد

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. بله میتونید نصب کنید

 • mohammad delir نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام بعد از نصب رام دو سیمکارتم رو هم شناسایی نمیکنه مشکل چیست؟

  پاسخ دهید پنج‌شنبه 26 فروردین 1400
  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. من بررسی کردم با ایمیل شما هیچ رامی از سایت ما خریداری نشده؛ با توجه به اینکه مشخص نیست مدل گوشی شما چیه لذا نمیتونم جواب درستی بهتون بدم

   پاسخ دهید پنج‌شنبه 26 فروردین 1400
 • asghar نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام خسته نباشید گوشیم a10هست
  اسیمبله هنداندرویدیش ۹ میخوام ارتقاش بدم به اندروید۱۰مدلSM_A105F وشماره ساختA105FDDU3ASI6 هست ممنون میشم اگه راهنمایی کنید کدوم رامو دانلود کنم واسه ارتقایی اندرویدش.

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. هر رامی که با A105FDDU3 شروع بشه رو میتونید نصب کنید. دقت کنید که بجای عدد 3 میتونه 4 یا 5 یا بیشتر هم باشه و موردی نداره…

 • محمدحسین نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام وقت بخیر من گوشیم g530hهست میخوام چهار تا فایل نصب کنم دوتا ش دانلود کردم نصب نشد کامل میخوام نصب کنم

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. جواب به ایمیل شما ارسال شد؛ ضمناً آموزش نصب رام سامسونگ رو هم مطالعه بفرمایید

  • P نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام خسته نباشید
   ببخشید برای a70 چه رامی بهترینه؟ (بدون لگ و….)
   ممنون

   پاسخ دهید پنج‌شنبه 23 اردیبهشت 1400
   • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

    سلام. رام های سایت همگی رسمی و بدون باگ هستند

    پاسخ دهید پنج‌شنبه 23 اردیبهشت 1400
 • علی نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام ببخشید چرا رام هواوی y8s رو نذاشتین

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام علی جان. بر اساس مدل عددی گوشی تو سایت سرچ کنید اگه نبود به بخش پشتیبانی اطلاع بدید. JKM-LX1 یکی از مدلهاییه که هم با نام Y8s شناخته میشه و هم Y9 2019

   • Kane نفر موافق این نظر بوده اند

    سلام استاد عزیز و نازنینمن یه هواوی lua l21 دارم لطفا اخرین فایل فلش برای این گوشیو به بنده بفرمایید.من تاحالا کسانی به باهوشی و مهربان و کاربلد ندیدم لطفا کمکم کنید ممنون

    بیلد نامبر l21c328bl2

    • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

     سلام. به نظر بیلدنامبر رو اشتباه فرستادید؛ آخرین رام این مدل در لینک روبرو موجوده : دانلود رام هواوی LUA-L21

  • ممد نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام
   برای گوشی S5 g900h اندروید ۵ هیچ فایلی تو اینترنت پیدا نکردم کل فایل ها با همون باینری ، اندروید ۶ و ۶.۱ هستش

   پاسخ دهید چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
 • سعید نفر موافق این نظر بوده اند

  من پول پرداخت کردم رام باز نشد دانلود کنم

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. من چک کردم با ایمیل شما هیچ خریدی از سایت ما انجام نشده! اگر با ایمیل دیگه ای خرید کردید به بخش پشتیبانی اطلاع بدید

 • سجاد نفر موافق این نظر بوده اند

  با عرض سلام و خسته نباشید خیلی ممنون از سایت خوبتون و اینکه جواب همه رو خیلی خوب میدید این نشانه مسوولیت پذیری و تعهد و درستکاری شماست ببخشید من یه گوشی مارک invens مدل v12 پلاس دارم من یک بار از جایی که پردازندش مدیاتک هست رام یه گوشی طرح که مدلش یادم نیست رو روش زدم اما یکم کند شده خاستم بدونم چه رامی روش بزنم ممنون میشم جوابمو بدید

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام سجاد جان. رام این مدل رو نداریم متاسفانه

 • محمد نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام. من یک گوشی سامسونگ فول کپی طرح اصل دارم مدل a50 نمیدونم چه رامی را باید روی این نصب کنم.لطفا لینک یا مدلی که باید دانلود کنم را بگید.

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام محمد عزیز. متأسفانه رام این گوشی رو نداریم…

 • مهدی نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام،ممنون از سایت خوبتون، یه سوال داشتم؛ گوشی من سامسونگ، یبار اونو بردم رو حالت سیف مود و حافظه کش رو پاک کردم بعد که ریست شد حالا فقط مدل گوشی میاد و روی همین صفحه گیر میکنه، درضمن یه علامت تعجب قرمزرنگ بالای گوشی میاد و گوشی بالا نمیاد؛
  دوباره هم وقتی میخوام همون اول برم داخل تنظیمات کارخانه، وارد نمیشه
  چکار باید بکنم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. فلش بزنید باید حل بشه…

 • سجاد نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام میخواستم بگم الان گوشی من هواوی y360است و گوشی رو حالت آرم می مونه و بالا نمیاد و نمی تونم بیلدنامبر رو بفهمم حالا چه کار کنم؟؟

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام سجادجان. در این شرایط معمولاً باید جدیدترین نسخه رو فلش بزنید

 • Alirezakiamanesh نفر موافق این نظر بوده اند

  خوبه

 • javad نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام رام اشتباهی زدم الان بیلد نامبر هم تعقیر کرده الان چطوری رام خودشو پیدا کنم ممنون میشم کمک کنید الان من یه رام دیگه از سایتتون دانلود کردم فقظ نسخه اندرویدش 6 دان کردم میخوره این رام

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. نه اسم گوشی رو گفتید نه رامی که دانلود کردید اونوقت توقع دارید چجوری کمکتون کنیم؟!

   • Mehdi نفر موافق این نظر بوده اند

    سلام وخسته نباشید ممنون از سایت دقیق عالیتون. ممنون میشم راهنمایی کنید مدل گوشیhry-lx1 که الان 10.0.0.297 روش فعاله ولی اثر انگشت گوشی بدونه هیچ اتفاقی از کار افتاد تو تنظیمات گوشی قسمت اثر نگشت ناپدید

    • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

     سلام. یه ریست فکتوری بکنید حل میشه احتمالاً. اگه نشد باید رام بالاتر بزنید چون امکان نصب رام قدیمی تر وجود نداره

 • پشت سر هم نفر موافق این نظر بوده اند

  عالییییییییییییییییی

 • sajad نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام روز خوش
  آیا میشه روی گوشی samsung s3 gt9300
  آندروید 6 یا 7 یا بالاتر نصب کرد؟
  ram گوشی من 1 گیگ هست میخواستم ببینم وقتی آندروید بالاتر روش نصب بشه بهش فشار نمیاد ؟

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. خیر آخرین نسخه همون اندروید 4 هستش

 • نودی نفر موافق این نظر بوده اند

  عالیی بود مث همیشه

 • FADAK نفر موافق این نظر بوده اند

  با سلام وخداقوت
  بنده به کمک شما رم گوشیم Xperia L (C2105 رو دانلود کردم و از اردیبهشت تابحال دوبار فلشش کردم و خوب کار میکرد. دوهفته ای هست که باز به هم ریخت و فلشش کردم اما ایندفعه مشکلش برطرف نشد و بااولین اتصال به اینترنت خراب شدو حتی مخاطبینم را نشان نمیدهد و به مشکل برخوردم .ممنون میشم بفرمایید چه کنم .
  باتشکر

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. به هر حال روش فلش که همونیه که توضیح دادیم؛ بهتره ببرید توی بازار همکاران با باکس SETool فلشش بزنن البته اگه مشکل دیگه ای نداشته باشه…

   • FADAK نفر موافق این نظر بوده اند

    تشکر

 • darush نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام رام ها رایگانه
  اگه بلهپسورد لطفا
  اگه نه اشارهای به قیمت در قبل دانلود بکنید لطفا

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. برخی رایگانه و برخی هم شامل هزینه است که در صفحه مربوطه این موضوع مشخصه! پسورد : download-rom.com

 • shahrokh نفر موافق این نظر بوده اند

  باسلام رام گوشی کاتربیلار مدل اس 41 رومیخواستم.باتشکرازشما

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   نداریم همچین چیزی متأسفانه

 • FADAK نفر موافق این نظر بوده اند

  باسلام
  لطفا روش چگونگی نصب رام را روی گوشی هم بفرمایید.منظورم اینه باید با کابل به لپ تاپ وصلش کنم یا اینکه فقط رام مورد نظر را روی گوشی بریزم و نصبش کنم یا روش دیگری دارد؟

  تشکر

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   آموزش نصب رام به همراه لینک دانلود رام رسمی ارائه میگردد.

 • FADAK نفر موافق این نظر بوده اند

  باسلام و خداقوت
  ممنون از مطالب آموزشی مفیدتان
  فقط گوشی بنده سونی با مدل (Xperia L (C2105 هشتش هر چه گشتم در قسمت رام ها نفهمیدم کدام را دانلود کنم .ممنون میشم کمکم کنید.
  باتشکر

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   باسلام. ان شاءالله تا فردا این رام را بر روی سایت قرار میدهیم.

   • FADAK نفر موافق این نظر بوده اند

    بسیار ممنون و متشکرم

   • FADAK نفر موافق این نظر بوده اند

    باسلام وخداقوت بنده چک کردم بازم رام گوشی سونی با مدل (Xperia L (C2105 را ندیدم .خواستم ببینم رو سایت تون گذاشتین یا خیر؟
    با تشکر

    • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

     باسلام. فعلاً میتونید از سایت قدیم دانلودرام این رام رو دانلود کنید : دانلود رام رسمی Xperia L

 • مهدی عبادی نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام خدمت شما. لطفاً سوالم رو جواب بدین چون جایی ندیدم در موردش چیزی بنویسن. رامای جدید سامسونگ ظاهراً 5 تا فایل دارن از بین دوتا فایل csc کدوم باید نصب بشه اصلا فرقشون چیه؟

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   باسلام. در پاراگراف انتهایی آموزش نصب رام سامسونگ به این موضوع اشاره کرده ایم؛ فایل Home_CSC باعث میشود اطلاعات شما حذف نشود اما فایل دیگر باعث حذف کامل داده های شما در حین عملیات نصب رام میشود.

 • Esii_seven نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام خسته نباشید میگم به شما مطالب سایتتون کاملا بدون هیچ ابهامی بیان شده امیدوارم همیشه موفق باشید

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. ممنون از حسن‌نظر شما، خوشحالیم که تونستیم رضایت خاطر شما کاربر عزیز رو جلب کنیم.

 • مصطفی نفر موافق این نظر بوده اند

  با سلام و خسته نباشید من گوشی سامسونگ مدل گرند۹۰80رو می خواستم رام عوض کنم بهش اشتباه دادم الان هیچ رامی نمی گیره آیا راهی هست برای درست شدن .ممنون

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. اساسا رام اشتباه رو معمولا گوشی قبول نمیکنه! به هر حال میتونید رام ۴فایل رایت کنید ان شاءالله که مشکلتون حل بشه… برای اطلاعات بیشتر میتونید توی گوگل سرچ کنید

 • رسول نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام به همه اعضای سایت و شما عزیزانی که زحمت میکشید رام ها را در اختیار علاقه مندان می گذارید .فقط خواستم بگم خدا از شما راضی باشد .همیشه براتون ارزوی موفقیت دارم .
  از طرف رسول .تعمیرات موبایل صیدمحمدی

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. ممنون از دیدگاه مثبت شما نسبت به مجموعه دانلودرام، از اینکه کاربرانی همچون شما داریم خرسندیم…

 • جمال پریشان نفر موافق این نظر بوده اند

  توضیحات خیلی درست واصولی هستش کاربران مطمئنا براشون فهم مطالب اسان شده ونتیجه کار درست شما زحمت کشان برای ما ها موثرومفیداست…ازهمه ی شما ها‌ نهایت تشکر را دارم…

 • مسعوذ نادری نفر موافق این نظر بوده اند

  سلام…. از زحمات شما صمیمانه تشکر میکنم .و خوشحالم که شما تا این حد احساس مسولیت دارید و کمکتان را از من دریغ نکردید .سپاسگزارم.مشکل اساسی اینست که تمام فایلهای قلش یا رامها وغیره با هم مخلوط هستندو مشکل اول پیداکردن فایلیست که تازه دانلود شده وبعد ان کدام فایل دانلودی را باید انتخاب کنم .؟؟ جون چندین فایل رام دانلود میشود ومهمتر وقتی انتخاب میکنم چندین فایل درون هم هستند. بعضی زیپ شده و بعضی انزیپ…..چگونه و کدام فایل را انزیپ کنم …مسئله قدری پیچیده شده…..یکهفته درگیرم و چون کارم رانندگی در اسنپ میباشد بدون گوشی تعطیل شده ام..لطفا راهنماییم نمایید…سپاسگزارم

  • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

   سلام. در بالای سایت سمت چپ دکمه دسته بندی موجوده میتونید به دسته مورد نظر برید و رام مد نظرتون رو انتخاب کنید. همچنین برای هر گوشی مشخصات دقیق رام(ها) در صفحه مربوطه ذکر شده و توضیحات نصب هم که کامل ارائه شده. همچنین از تاریخ انتشار هر رام و بیلدنامبر اون کاملاً مشخصه که کدوم رام جدیدتره!

 • ر و ح الله خیری نفر موافق این نظر بوده اند

  خیلی عالی هستش امیدوارم بتونم همیشه به یاد داشته باشیم که این برنامه دانلود میکنم و از مسئولان این برنامه تشکر میکنم

  • ramin نفر موافق این نظر بوده اند

   باسلام.ببخشید چرا رام‌هواوی mate8نیست تو قیمت رام‌هواوی…‌

   • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

    سلام رامین عزیز؛ بزودی اضافه می کنیم

ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید