wewqe

تبلیغات گوگلی، چرا برای استارت آپ ها مناسب است؟

13:03 دوشنبه 3 آذر 1399 ۵۰۵۴ بازدید نویسنده رپورتاژ آگهی

یکی از انواع تبلیغاتی که امروزه برای بسیاری از کسب و کارهای ایرانی ناشناخته می باشد ، تبلیغات گوگل و یا گوگل ادوردز می باشد. تقریبا از چندین سال پیش ، با ایجاد پلتفرم تبلیغاتی توسط گوگل ، تغییراتی در ارائه تبلیغات توسط وب مسترها به کاربران ایجاد شد و موضوعی به نام پروموشن در تبلیغات مطرح شد.

گوگل ادوردز چیست ؟

گوگل ادوردز و یا تبلیغ گوگل در واقع یک پلتفرم تبلیغاتی بسیار قدرتمند می باشد که به صاحبان کسب و کارها اجازه شخصی سازی بسیاری در تبلیغات می دهد. در واقع گوگل ادوردز به وب مسترها کمک می کند که متانسب با نیاز خود انواع روش های تبلیغاتی را امتحان کنند و به بازدیه بیشتر در تبلیغات  و کمپین های تبلیغاتی برسند.

wewqe

آموزش سئو یا تبلیغات گوگل ؟
سئو می تواند یکی از مهمترین اقداماتی باشد که وب مسترها برای وب سایت خود انجام می دهند. سئو و یا به عبارتی ساده تر ، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست و جو ، به وب سایت ها کمک می کند که بتوانند در رتبه های بهتری از نتایج جست و جوهای کاربران دست یابند. مطالب و نکات سئو می تواند از یک تگ ساده عنوان شروع شود و به دنبال آن مسائل پیچیده ی دیگری را بطلبد ، به همین دلیل اکثر وب مسترها و یا صاحبان وب سایت ها به دنبال متخصصان سئوی حرفه ایی می گردند تا با استفاده از مهارت های ان ها به رتبه های بهتری از نتایج جست و جو برسند.

بهینه سازی وب سایت و یا سئو سازی وب سایت می تواند متناسب با وضعیت فعلی وب سایت ، زمان زیادی نیاز داشته باشد و بعد از بهینه سازی وب سایت هم باید با تولید محتوای کاربردی و کاربرپسند و بهینه و همچنین استفاده مناسب از کیورد ها ، منتظر قرارگرفتن در رتبه های برتر گوگل بود. تبلیغات گوگل در واقع می توانند روند این فرآیند را بسیار کوتاه تر کنند به طوری که با ارائه تبلیغات در پلتفرم تبلیغاتی گوگل ، می توان در رتبه های برتر گوگل قرار گرفت و شاهد افزایش مخاطبان وب سایت بود. تبلیغات گوگل در واقع یک میانبر برای قرار گرفتن در رتبه های برتر نتایج جست و جوهای کاربران می باشد که باعث می شود راه چند ساله را یک شبه طی کنید !

saddq

تبلیغ کلیکی
تبلیغ و یا تبلیغات کلیکی گوگل جزو محبوب ترین انواع تبلیغات پلتفرم تبلیغاتی گوگل می باشد. امروزه کسب و کارهای بسیاری به دنبال قرار گرفتن در رتبه های برتر گوگل هستند که می توانند با استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل به اهداف خود برسند. به طور کلی گوگل شبکه های تبلیغاتی مختلفی را ارائه می کند که از بین آن ها می توان گفت که شبکه جست و جو و یا همان تبلیغات کلیکی از محبوب ترین آن به شمار می آیند. تبلیغات کلیکی مزایای بسیاری دارد و می تواند کمک بسیاری به روند پیشرفت و رسیدن به موفقیت برای کسب و کارها کند.

چرا باید از تبلیغات کلیکی گوگل در کمپین های تبلیغاتی خود استفاده کنیم ؟
همانطور که اشاره کردیم ، یکی از مهمترین مزیت های تبلیغات کلیکی گوگل ، قرار گرفتن وب سایت در رتبه های برتر نتایج جست و جوی کاربران می باشد و علاوه بر آن مزایای مختلف دیگری هم در انتظار وب مسترها می باشد. تبلیغات گوگل و یا گوگل ادوردز به صورت پروموشن می باشد. به طور خلاصه پروموشن بودن تبلیغات به این معنی است که ، این تبلیغات تنها برای مخاطبان هدف تبلیغات نمایش داده خواهد شد. برای مثال اگر یک کاربر به دنبال محصول خاصی باشد ، گوگل با نمایش محصول مرتبط با نیاز کاربر ، کاربر را ترغیب به خرید می کند.

با این اوصاف کسب و کارهایی که انواع خدمات و یا محصولات آنلاین ارائه می کنند می توانند با استفاده از تبلیغات گوگل ، محصولات و یا خدمات خود را در معرض دید کاربران هدف قرار داده و شانس بیشتری برای فروش بیشتر داشته باشند. تبلیغات کلیکی می تواند علاوه بر جذب مخاطب برای وب سایت شما ، کاربران را به مشتری های دائم شما هم تبدیل کند. بسیاری از کسب و کارها علاوه بر اینکه از تبلیغات کلیکی گوگل برای افزایش مخاطب خود استفاده می کنند از این پلتفرم تبلیغاتی برای برندینگ و در واقع برند سازی هم استفاده می کنند. از آنجایی که مخاطبان بسیاری می توانند تبلیغات را مشاهده کنند ، برندینگ هم یکی از مسائلی خواهد بود که صاحبان کسب و کارها می توانند با تبلیغات کلیکی گوگل به آن دست یابند.

گوگل ترندز
نوآوری های روز : ابزارهای کمکی و یا اصلی زیادی توسط گوگل برای وب مسترها و یا صاحبان کسب و کارها ایجاد شده است که می تواند کمک بسیاری به آن ها کند. در واقع بازاریاب ها و یا دیجیتال مارکترها می توانند با استفاده از این ابزار اطلاعات بسیار مفید و سودمندی از وب سایت های مورد نظر خود کسب کنند که این اطلاعات می تواند برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. گوگل ترند یکی از ابزارهای بسیار کاربردی برای محتوا کارها و بازاریاب ها می باشد.

asdaddad

گوگل ترندز که فعالیت خود را از سال 2006 شروع کرد ، توانست به محبوبیت بسیاری در بین بازاریاب ها و وب مسترها و حتی محتوا کارها کسب کند. با استفاده از گوگل ترندز می توان کلیدواژه ها و یا کیورد های محبوبی که توسط کاربران جست و جو شده است را شناسایی کرد. برای مثال اگر شما تولید کننده محتوا باشید ، می توانید با استفاده از ابزار گوگل ترندز ، ترندها و یا موضوعات محبوب را شناسایی کنید و در مورد آن ها مطلب تولید کنید. اگر نمی دانید که در مورد چه موضوعی مطلب و یا مقاله تولید کنید ، با استفاده از ابزار گوگل ترندز موضوعات مهم را شناسایی کنید و با نوشتن مطلب بهینه ، به جذب بیشتر مخاطب وب سایت خود کمک کنید.

Source: Cyberg

تبلیغات در اینستاگرام
اینستاگرام یکی از چند شبکه اجتماعی محبوب می باشد که به هیچ گونه معرفی نیاز ندارد. امروزه اکثر کاربرانی که گوشی هوشمند دارند ، این شبکه اجتماعی محبوب را در گوشی همراه خود دارند و از آن استفاده می کنند. کاربران این شبکه اجتماعی محبوب روز به روز در حال افزایش می باشد و این موضوع می تواند برای وب مسترها و صاحبان کسب و کارها یک معنی داشته باشد و آن هم فرصت استثنایی برای جذب مخاطب و افزایش درآمد می باشد.

تبلیغات اینستاگرام یکی از انواع تبلیغاتی است که امروزه توسط کسب و کارهای بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد ، در واقع علاوه بر تبلیغات گوگل که سهم بزرگی از بازار تبلیغات را در دست دارد ، تبلیغات اینستاگرام هم از این غافله عقب نیوفتاده است و سهم تبلیغات اینستاگرام هم روز به روز در حال افزایش می باشد ، بنابراین می توان انتظار داشت که تعداد زیادی از کسب و کارها از هر دو پلتفرم تبلیغاتی برای سود بیشتر استفاده کنند .

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید