تنظیم اینترنت همراه اول ایرانسل رایتل در گوشی های اندروید سامسونگ شیائومی هواوی

تنظیم اینترنت همراه اول ایرانسل رایتل در گوشی های اندروید

9:27 دوشنبه 8 دی 1399 ۱۶۴۰۷ بازدید نویسنده آموزش های مفید

تنظیم اینترنت 4G همراه اول اندروید | تنظیم دستی اینترنت ایرانسل | تنظیم اینترنت گوشی سامسونگ شیائومی هواوی | تنظیمات اینترنت ۴جی رایتل


در این آموزش با هم نحوه تنظیم اینترنت گوشی های اندروید را با هم مرور خواهیم کرد. در اینجا ما آموزش را بر اساس منوی گوشی های سامسونگ ارائه می کنیم اما جای نگرانی نیست چراکه روال کلی در همه گوشی های اندروید با هر برندی اعم از هواوی، ال جی، سونی، جی ال ایکس، شیائومی و… بسیار مشابه هم خواهد بود و فقط شما می بایست گزینه هایی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد را در تنظیمات گوشی خود پیدا و تغییرات لازم را اعمال کنید.

ابتدا به تنظیمات گوشی می رویم (Settings) سپس بدنبال گزینه Mobile Network یا همان “شبکه های تلفن همراه” می گردیم. در گوشی های قدیمی تر، این گزینه در تنظیمات گوشی بصورت مستقیم قابل مشاهده بود اما در گوشی های نسل جدید معمولاً گزینه موبایل نتورک یا همان شبکه های تلفن همراه زیرمجموعه گزینه های دیگر است، لذا شما بعد از مراجعه به Settings احتمالاً گزینه Mobile Network را با ضربه زدن روی گزینه Connections یا همان اتصالات، مشاهده خواهید کرد. حالا باید بر روی گزینه Access Point Names یا همان نام نقطه های دستیابی ضربه بزنید.

حالا برای ست کردن تنظیمات اینترنت همراه کافیست بر روی گزینه افزودن یا Add ضربه بزنید و با توجه به نوع سیم کارت، یکی از عبارات زیر را در قسمت Name (نام) و APN (نام دستیابی) را وارد کنید :

همراه اول : در قسمت Name و APN عبارت mcinet را وارد کنید.

ایرانسل : در قسمت Name و APN عبارت mtnirancell را وارد کنید.

رایتل : در قسمت Name و APN عبارت rightel را وارد کنید.

در نهایت هم بر روی گزینه ذخیره یا Save ضربه می زنیم تا تنظیمات ذخیره شود. حالا در گام نهایی می بایست تنظیماتی که ایجاد کرده ایم را تیک بزنیم تا فعال شود.

در تصاویر زیر نحوه رسیدن به گزینه های مذکور را در گوشی گلکسی A51 سامسونگ مشاهده می کنید؛ در سایر گوشی ها در تمام برندها (ال جی، هواوی، شیائومی و …) نیز روال کلی با اندکی تفاوت به همین صورت خواهد بود! به عنوان مثال ممکن است در گوشی های هواوی بعد از ضربه زدن روی گزینه اتصالات (Connections) لازم باشد ابتدا گزینه شبکه های بیشتر (More Networks) را باز کنید تا به گزینه شبکه های تلفن همراه (Mobile Networks) دسترسی داشته باشید.
تصاویر از راست به چپ مرتب شده اند :

شما عزیزان همراه سایت دانلودرام می توانید در ویدئوی زیر نیز نحوه اعمال تنظیمات اینترنت همراه گوشی های اندروید را مشاهده کنید؛ این ویدئو مربوط به گوشی سامسونگ J7 می باشد منتها همانطور که در بالا هم ذکر کردیم روال کلی در همه گوشی ها با اندکی تفاوت به همین صورت خواهد بود :

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید