آموزش هارد ریست BLU Advance 4.0 L3 با دانگل CM2

آموزش هارد ریست BLU Advance 4.0 L3 با دانگل CM2

21:33 سه‌شنبه 28 فروردین 1397 ۲۵۱۰۳ بازدید نویسنده آموزش هارد ریست

این آموزش بصورت اختصاصی توسط تیم دانلودرام نگارش شده لطفاً در صورت کپی برداری، منبع آن نیز ذکر شود.

این گوشی بصورت دستی هارد ریست نمی شود و لذا آموزش زیر را با استفاده از دانگل CM2 قرار داده ایم.

بد نیست مطالعه کنید

BLU Advance 4.0 L3 Hard Reset | آموزش حذف الگو، فکتوری ریست و هارد ریست BLU Advance 4.0 L3 با دانگل CM2SPD


همکاران گرامی در این مطلب با آموزش حذف الگو و هارد ریست BLU Advance 4.0 L3 با استفاده از دانگل CM2 در خدمت شما خواهیم بود. اگر شما یک کاربر عادی هستید باید عرض کنیم که متأسفانه هیچ راهی برای فکتوری ریست دستی این گوشی وجود ندارد و تلاش های تیم دانلودرام برای یافتن راهی جهت هارد ریست BLU Advance 4.0 بدون نیاز به باکس بی نتیجه بود و لذا فقط با دانگل CM2 و یا دانگلهای مشابه امکان هارد ریست این دستگاه وجود خواهد داشت.

با انجام این کار طبق آنچه در ادامه آموزش خواهید دید، گوشی بطور کامل ریست فکتوری شده و تمامی اطلاعات، داده ها و قفل الگوی گوشی بطور کامل حذف خواهد شد.

آموزش هارد ریست و حذف الگوی BLU Advance 4.0 L3

قبل از هر چیز از مسیر C:\InfinityBox\CM2SPD\Drivers درایورهای SPD متناسب با نوع ویندوزتان (32Bit یا 64Bit) را نصب کنید؛

سپس دانگل را به رایانه متصل کرده و CM2SPD.exe را اجرا کنید؛ اکنون از تب Settings و در قسمت CPU مطابق تصویر گزینه SP [SC7730…SC7731] eMMC Android 6.x را انتخاب کنید. تیک Alternative LDR Mode را اگر انتخاب کنید بهتر است با این حال اگر مشکلی بود میتوانید با هر دو حالت تست کنید (بدون تیک و با تیک).

آموزش هارد ریست BLU Advance 4.0 L3 با دانگل CM2

در ادامه به تب Service رفته و گزینه قرمز رنگ Format FS / Reset Phone / Clear FRP را مطابق تصویر زیر کلیک کنید :

آموزش هارد ریست BLU Advance 4.0 L3 با دانگل CM2

اینک گوشی را خاموش کرده باتری آنرا در آورید و مجدد جابزنید سپس در حالیکه کلیدهای ولوم پایین + ولوم بالا را نگه داشته اید، کابل USB را به گوشی متصل کنید خواهید دید که فرآیند هارد ریست BLU Advance 4.0 L3 استارت خواهد خورد و در عرض مدت کوتاهی به پایان خواهد رسید.

با انجام مراحل فوق گوشی شما بطور کامل فکتوری ریست خواهد شد و همه اطلاعات آن از بین خواهد رفت؛ چنانچه فقط مایل به حذف قفل الگوی BLU Advance 4.0 L3 هستید بجای گزینه مشخص شده در تصویر فوق باید به تب User Data رفته و گزینه Read PatternLock را انتخاب کنید تا بدون حذف اطلاعات بتوانید رمز گوشی را حذف کنید.

در انتها لازم به یادآوریست که علاقه مندان به دانلود رام رسمی سامسونگ و  دانلود فایل فلش می توانند در تاپیک های تعریف شده نیاز های خود را مرتفع سازند .

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید