شارژ کیف پول

شارژ کیف پول
سوالات احتمالی شما را در زیر پاسخ گفته ایم

کیف پول ابزاری است که به شما کمک می کند فایل های پولی سایت دانلودرام را بتوانید راحت تر از قبل خریداری کنید، به این صورت که با شارژ کیف پولتان دیگر لازم نخواهد بود برای هر بار خرید از سایت دانلودرام به درگاه پرداخت هدایت شوید چراکه با داشتن کیف پول زمانیکه به سبد خرید محصول هدایت شوید دو گزینه “پرداخت آنلاین” و گزینه “پرداخت از کیف پول” ظاهر خواهد شد و شما با انتخاب گزینه “پرداخت از کیف پول” بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظرتان را دریافت کرده و مبلغ آن نیز از حساب کیف پول شما کسر خواهد شد.

سایت دانلودرام جهت تسهیل فرآیند خرید و دانلود فایل های پولی، سامانه کیف پول را راه اندازی کرده است و لذا دیگر لازم نیست شما برای هر بار خرید به درگاه پرداخت آنلاین هدایت شوید چراکه با شارژ کیف پولتان به مبلغ دلخواه میتوانید هر بار نیاز به خرید فایل از سایت دانلودرام داشتید به راحتی و بدون نیاز به کارت بانکی، فایل مورد نظر را با استفاده از موجودی کیف پولتان خریداری کنید؛ به این ترتیب دیگر دغدغه خرید ناموفق از درگاه های پرداخت را نخواهید داشت! چراکه با کیف پول، 100% خریدتان موفقیت آمیز خواهد بود.

در سایت دانلودرام هیچگونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد و شما با شارژ کیف پولتان می توانید در هر زمان که بخواهید از اعتبار آن برای خرید فایل مورد نظرتان اقدام کنید؛ لذا در وبسایت دانلودرام تاریخ انقضاء برای حساب کاربری و کیف پول معنایی ندارد!

برای اینکار ابتدا لازم است تا در سایت دانلودرام عضو شوید ( ثبت نام در سایت دانلودرام ) و سپس از کادر پایین به میزان دلخواه حساب کاربری و یا همان کیف پول خود را شارژ کنید. همچنین از لینک روبرو می توانید فیلم آموزش عضویت و نحوه خرید با کیف پول را مشاهده بفرمائید : آموزش عضویت و نحوه کار سامانه کیف پول سایت دانلودرام

برای شارژ کیف پولتان ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید!
	
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید