دانلود نرم افزار Easy Samsung FRP Tool 2021 latest version جدید

دانلود نرم افزار Easy Samsung FRP Tool 2021 جدید

18:52 شنبه 7 فروردین 1400 ۱۲۱۶ بازدید نویسنده آموزش حذف FRP

اف آر پی (FRP) چیست ؟

حذف اف ار پی و گوگل اکانت سامسونگ اندروید 5, 6, 7, 8 ,9 , 10قبل از هر چیز بهتر است با مفهوم FRP آشنا شویم. این کلمه مخفف عبارت Factory Reset Protection و به معنی حفاظت از تنظیم مجدد کارخانه می باشد! در واقع FRP به خاطر امنیت بیشتر در گوشی های اندرویدی پیاده سازی شده است؛ زمانی که گوشی و یا تبلت شما توسط فرد دیگری (یا خود شما) به حالت تنظیم کارخانه برگردد (فکتوری ریست شود) دستگاه از کاربر می خواهد تا اکانت گوگلی که قبلاً روی گوشی ثبت بوده است را به همراه رمز آن وارد نماید تا بتواند از گوشی استفاده کند! یا هم اگر رام 4 فایل بر روی گوشی نصب کنید بازهم این قفل فعال می شود؛ در بین همکاران تعمیرکار از FRP با نام های دیگری همچون قفل جیمیل، قفل گوگل اکانت و یا قفل اف آر پی نیز یاد می شود که همه اینها یک مفهوم را منتقل می کنند.

در برخی موارد حتی دیده شده که با وارد کردن صحیح اطلاعات هم نمی توان از این مرحله عبور کرد اما جای نگرانی نیست! در ادامه با مشاهده آموزش ویدئویی حذف FRP سامسونگ می توانید قفل گوگل اکانت را غیر فعال کرده و از آن عبور کنید.

نحوه استفاده از برنامه Easy Samsung FRP Tool

ابزار ایزی سامسونگ اف آر پی تولز Samsung FRP Tools به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید قفل جیمیل یا همان FRP را راحت تر از قبل حذف کنید لیکن در اختیار داشتن این برنامه به تنهایی کافی نیست! شما باید برای بهره بردن از این نرم افزار، نحوه کار با آن را نیز فرا بگیرید؛ با استفاده از آموزش حذف FRP سامسونگ موجود در سایت دانلودرام می توانید ضمن فراگرفتن نحوه کار با این ابزار، به آسانی و با هزینه ای بسیار مناسب گوگل اکانت گوشی و یا تبلت خود را حذف کنید و به منوی اصلی گوشیتان دسترسی کامل داشته باشید. در انتها متذکر می شویم که این ابزار برای ورژن اندروید 7 به بالا کاربرد دارد.

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید