دانلود نرم افزار LG Firmware Extract Tool 1.2.6.1

۱۳:۰۲ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ۲۸۴۲۷ بازدید نویسنده آموزش های مفید

دانلود برنامه LG Firmware Extract جهت اکسترکت رام و فریمور ال جی


نرم افزار LG Firmware Extract Tool یک برنامه با حجم پایین است که ویژه سیستم عامل ویندوز طراحی شده است. همانطور که از اسم این برنامه مشخص است، از آن برای اکسترکت و استخراج محتوای فریمور گوشی های ال جی با فرمت KDZ , DZ و TOT می توان بهره برد. در این صفحه ما همواره سعی خواهیم کرد تا جدیدترین ورژن الجی فریمور اکسترکت تولز را جهت استفاده شما کاربران کرامی قرار دهیم.

شما با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود تا تمامی رام ها و فریمور گوشی و تبلت های LG را با پسوند KDZ , DZ و TOT اکسترکت کرده و آنجه از محتویات آنرا که لازم دارید بردارید. معمولاً شرکت الجی بصورت پیش رام دستگاه های خود را با فرمت kdz منتشر می کند لیکن اگر فریمور شما دارای پسوند dz بود نیز مشکلی در استخراج محتویات آن با استفاده از برنامه LG Firmware Extract وجود نخواهد داشت.

دانلود نرم افزار LG Firmware Extract Tool

با اکسترکت رام ال جی شما فایل هایی را با پسوند dz , bin و غیره به دست خواهید آورد که شامل فایل  GPT , فایل RPM , فایل Boot , فایل Recovery , فایل Cust و Factory File خواهد بود. همچنین برنامه ال جی فریمور اکسترکت این امکان را هم به کاربر می دهد تا فایل های مورد نظر را مجدد با هم ترکیب کرده و به صورت یک فایل واحد با فرمت DZ درآورد.

طبق گفته سازندگان این برنامه در حال حاضر این نرم افزار مدل های زیر را پشتیبانی می کند که البته ما برخی مدل های دیگر را نیز تست کردیم و برنامه روی آنها هم جواب داد؛ با این حال لیست مدلهای ارائه شده جهت اکسترکت با این برنامه بصورت ذیل است :

LG G5
KDZ, DZ
LG G4
KDZ, DZ
LG G3
KDZ, DZ
 LG G2
KDZ, DZ, TOT
LG G Pro
KDZ TOT
LG G FLEX
TOT
LG G Pro 2
KDZ
LG G 2 Mini
KDZ


دانلود نرم افزار LG Firmware Extract 1.2.6.1


دانلود رام و آپدیت اندروید 10 سامسونگ  حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  

دیدگاه های شما ۳ دیدگاه ثبت شده است

  • smehrdad نفر موافق این نظر بوده اند

    دمتون گرم عالی بود

    پاسخ دهید پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • Mahdi نفر موافق این نظر بوده اند

    امکانش هست با این برنامه نرم افزار های غیر لازم سیستمی رو حذف کرد بعد دوباره رام رو نصب کرد؟؟؟

ارسال دیدگاه

خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید

دنبال می گردی؟