دانلود نرم افزار PhoenixCard فلش تولز چیپ allwinner

دانلود PhoenixCard فلش تولز AllWinner با آموزش

20:21 شنبه 2 اسفند 1399 ۴۱۸۸۵ بازدید نویسنده نرم افزار نصب رام , آموزش نصب رام

در دنیای GSM برنامه ها و ابزارهای زیادی وجود دارند که به طور رایگان در اختیار کاربران گوشی های اندروید قرار می گیرند تا برای تعمیرات نرم افزاری گوشی ها از این نرم افزارها استفاده کنند. یکی از این برنامه های کاربردی که برای فلش زدن گوشی و تبلت هایی با چیپ Allwinner کاربرد دارد برنامه PhoenixCard است که توسط آن می توان فایل فلش با پسوند img را بر روی مموری کارت رایت کرد تا بتوانیم فریمور (Firmware) تبلت مورد نظرمان را عوض کنیم و یا احیاناً اگر دستگاه اندرویدی ما روی لوگو گیر کرده و یا ویروسی شده مشکل آنرا با فلش زدن برطرف کنیم.

آموزش کار با برنامه Phoenix Card مخصوص چیپ AllWinner

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم این برنامه فقط مخصوص تبلت های اندرویدی با چیپ Allwinner می باشد و لذا پیش نیاز کار با این نرم افزار این است که ما فایل فلش با فرمت img. را در اختیار داشته باشیم. همچنین به یک مموری کارت (SD Card) نیز نیاز خواهیم داشت؛ برای شروع میبایست مموری را توسط رم ریدر به رایانه متصل کنیم و ادامه کار مطابق تصویر زیر خواهد بود :

دانلود نرم افزار PhoenixCard + آموزش کار با برنامهدر تصویر فوق بعد از کلیک بر روی گزینه Burn باید منتظر بمانیم تا عملیات بوتیبل کردن مموری کارت به پایان برسد و فایل فلش مورد نظر ما بطور کامل روی آن رایت شود؛ بعد از پایان این مرحله، مموری را از رم ریدر خارج کرده و در تبلت قرار می دهیم. توجه داشته باشید که تبلت باید خاموش باشد! حالا فقط کافیست دکمه پاور تبلت را برای یکی دو ثانیه نگه دارید آنگاه خواهید دید که روی صفحه تبلت کادر قرمز رنگی با نوار سبز داخل آن نمایان می شود که نشانگر شروع عملیات نصب رام است؛ شما باید منتظر کامل شدن فرآیند نصب رام بمانید و در پایان روی صفحه نمایش تبلت پیام OK را خواهید دید.

بعد از پایان عملیات باید مموری کارت را از تبلت خارج کرده و سپس دکمه پاور تبلت را نگه دارید تا تبلت روشن شود؛ حالا کار ما به پایان رسیده و لذا میبایست SD Card را به حالت اولیه برگردانیم؛ برای اینکار در همان نرم افزار PhoenixCard روی گزینه Format to Normal کلیک می کنیم تا مموری کارت به حالت پارتیشن عادی خود باز گردد. در نهایت در مای کامپیوتر روی درایو مربوط به مموری کارت کلیک می کنیم و گزینه  Format >> Quick Format را انتخاب می کنیم تا پارتیشن بندی مموری ما به حالت نخست خود بازگردد. در پایان امیدواریم این آموزش نیز برای شما کاربران عزیز سایت دانلودرام مفید واقع شده باشد.


دانلود نرم افزار PhoenixCard 3.1.0

این ورژن، آخرین نسخه ارائه شده می باشد

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید