دانلود رام رسمی S8 G950F اندروید 9 سامسونگ “جدید”

G950F Firmware Android 9 | فایل فلش گلکسی اس ۸ | دانلود رام رسمی S8 G950F | دانلود فایل فلش G950F | آپدیت جدید S8


در ادامه انتشار رام های اندروید Pie 9.0 گوشی های گلکسی سامسونگ، بعد از آنکه برای Galaxy S9 رام اندروید ۹ را بر روی سایت دانلودرام قرار دادیم اکنون در این مطلب نیز لینک دانلود رام رسمی S8 مدل G950F را با اندروید ۹ را برای شما عزیزان ساخته و پرداخته کرده ایم. این فریمور جدیدترین آپدیت ارائه شده از سوی این کمپانی کره ای می باشد که به تازگی رلیز شده است. البته به جز رام اندروید۹ گلکسی اس ۸ ما در این پست فایل فلش با اندروید ۸ و ۷ را نیز قرار داده ایم که در صورت نیاز میتوانید آنها را نیز دانلود نمائید؛ در ادامه برای دانلود فایل فلش G950F گلکسی اس ۸ همراه دانلودرام باشید.

کاربران عزیز توجه داشته باشند که سامسونگ، رام Galaxy S8 G950F را بصورت ۵ فایل منتشر کرده است.

دانلود رام اندروید ۹ برای S8 اس ۸

کاربران گوشی گلکسی اس ۸ سامسونگ این شانس را دارند تا با دانلود رام اندروید ۹ برای S8 و نصب آن بر روی دستگاه خود، زودتر از سایر کاربران سامسونگ، رابط کاربری و گرافیکی اندروید پای (Pie 9.0) را بر روی Galaxy S8 G950F مشاهده و لمس کنند که البته مطمئناً تجربه متفاوت و هیجان انگیزی خواهد بود! پس فرصت رو از دست نده و همین حالا برای ارتقاء اندروید گوشیت دست بکار شو!

دانلود رام فارسی S8 G950F اس ۸

دانلودرام، مرجع دانلود رام رسمی فارسی در ایران است و ما همواره این دغدغه برخی کاربران ایرانی مبنی بر فارسی بودن منوی رامها را مد نظر داشته و تیم فنی دانلودرام همواره در تلاش است تا جدیدترین رام های سامسونگ با پشتیبانی کامل از منوی پارسی را بر روی سایت قرار دهد؛ بدیهی است که فریمورهای گلکسی اس ۸ نیز بخوبی از زبان Farsi در منو و کیبورد پشتیبانی می کنند. البته توجه داشته باشید که مشخصات دقیق هر یک از رام ها در باکس های فوق درج شده و ممکن است در برخی موارد که فریمور اروپا را برای دانلود قرار داده ایم رام مورد نظر فاقد منوی فارسی باشد.

در انتها نیز متذکر می شویم که برای دریافت جدیدترین آپدیت اندروید سایر گوشی های برند Samsung همواره می توانید به دسته دانلود رام رسمی سامسونگ مراجعه نموده و با انتخاب مدل دستگاه نسبت به دانلود فایل فلش مورد نظر اقدام نمائید.

آموزش نصب رام سامسونگ دانلود نرم افزار odin

1 reply on “<span itemprop="name">دانلود رام رسمی S8 G950F اندروید 9 سامسونگ “جدید”</span>”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *