آموزش فلش هواوی بدون پاک شدن اطلاعات

آموزش فلش هواوی بدون پاک شدن اطلاعات مخصوص MTK

9:07 پنج‌شنبه 5 اردیبهشت 1398 ۴۲۱۲۴ بازدید نویسنده آموزش های مفید

نحوه فلش زدن گوشی هواوی بدون حذف اطلاعات (فقط برای سری MTK)

شاید شما هم به این فکر کرده باشید که چگونه می شود بدون حذف اطلاعات اقدام به فلش زدن گوشی هواوی کرد ولی خیلی از آن چیزی ندانید؛ دانستن این مورد زمانی بیشتر خود را نشان می دهد که گوشی کاربر هنگ کرده و یا روی لوگو مانده است؛ از طرفی نیز برای آن شخص پاک نشدن اطلاعات گوشی اهمیت زیادی دارد چراکه ممکن است فیلم ها و تصاویر مهمی را بر روی دستگاه خود داشته باشد و اینجاست که شما همکار گرامی با مطالعه این آموزش خواهید توانست گوشی مورد نظر را بدون از دست رفتن اطلاعات فلش بزنید . البته این روش برای تمامی گوشیهای Huawei کاربرد ندارد و فقط مناسب دستگاه هایی با چیپ مدیاتک است یعنی لازمه به کار بردن این آموزش داشتن فایل فلش مخصوص نرم افزار SP Flash Tool است. در ادامه برای مطالعه آموزش فلش هواوی بدون پاک شدن اطلاعات همراه دانلودرام باشید.

برای شروع کار لازم است تا برنامه اس پی فلش تولز را اجرا کنید و بعد هم از قسمت Scatter-Loading فایل فلش دستگاه مورد نظر را به داخل آن فراخوانی کنید؛ بعد از این مرحله باید تیک آن دسته از فایلهایی که رایت آنها بر روی گوشی باعث هارد ریست و از بین رفتن اطلاعات گوشی هواوی می شود را برداریم بنابراین مطابق تصویر زیر عمل خواهیم کرد :

آموزش فلش هواوی بدون پاک شدن اطلاعات, flash huawei mtk without remove data

همانطور که ملاحظه می کنید ما باید قبل از شروع فلش، تیک گزینه های PRELOADER , MBR . EBR1 , CACHE , USERDATA را برداریم؛ البته در برخی موارد در میان فایل های تصویر فوق ممکن است فایلی با نام  FAT نیز وجود داشته باشد که در این صورت لازم است تیک آنرا نیز بردارید تا بر روی گوشی رایت نشود. حالا کافیست بر روی Download کلیک کرده و گوشی یا تبلت مورد نظر را به رایانه متصل کنید تا فرآیند فلش زدن آغاز شود (توجه داشته باشید که از میان 3 گزینه Download Only, Firmware Upgrade و Format All + Download هرگز گزینه قرمز رنگ را انتخاب نکنید چراکه در اینصورت تمام داده ها و اطلاعات دستگاه مورد نظر حذف خواهد شد پس بهتر است از همان گزینه پیش فرض یعنی Download Only استفاده کنید ).

این روش برای تمام گوشی های چینی با چیپ مدیاتک (MediaTek) که فایل فلش آنها قابل نصب از طریق SP Flash Tool است قابل استفاده خواهد بود.

سایت دانلودرام هیچگونه مسئولیتی نسبت به پاک شدن احتمالی اطلاعات دستگاه شما با استفاده از این روش را به عهده ندارد!

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۲ دیدگاه ثبت شده است
  • مهدی نفر موافق این نظر بوده اند

    عالی

  • مهرداد ترکانلو نفر موافق این نظر بوده اند

    ممنونم.

ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید