free fire

در بازی محبوب فری فایر پس از تهیه و خرید خرید جم چه اتفاقی رخ می دهد؟

10:14 سه‌شنبه 19 اسفند 1399 ۷۸۱۲ بازدید نویسنده رپورتاژ آگهی

Free Fire، مهیج و جذاب

آماده باشید، قرار است برای ساعت ها پای محبوب ترین بازی سال 2019 از دید کاربران گوگل استور بنشینید. بازی Garena Free Fire توان شما برای زنده ماندن در یک جزیره دورافتاده را به چالش می کشد. شما تنها 10 دقیقه زمان دارید تا علاوه بر استفاده از موقعیت های خود برای کسب امتیاز درون مپ پر هیجان بازی در مقابل 49 شرکت کننده دیگر قرار گرفته و جان سالم به در ببرید.

free fire

برای استفاده از حداکثر توان خود و استراتژی های مختلف بازی نیاز به جمع آوری جم یا الماس بازی دارید. با استفاده از جم می توانید شخصیت های مختلف بازی را آزاد کرده و توانایی های آنها را بهبود ببخشید تا هم در مقابل حریفان پیروز شوید و هم از قابلیت های بازی نظیر وسایل نقلیه متنوع، سلاح های هیجان انگیز، پوسته های متنوع و… بازی استفاده کنید.

چگونه می توانم جم یا الماس جمع آوری کنم؟

سوال مهم همینجاست. جم چگونه به دست می آید؟ این امتیازات با ارزش از روش های مختلفی به دست می آیند. می توانید با پرداخت پول به صورت اینترنتی از بین بسته های مختلف امتیازی، بسته مورد نظر خود را تهیه و از آن استفاده کنید که با توجه به تجربه اکثر گیمرها در هر نوع بازی و هر نوع پلتفرمی، این روش روشی ساده و بدون دردسر می باشد.

راه دیگر استفاده از Third Party Applications یا همان برنامه های واسط است که بسیاری از آنان جزو بد افزار ها دسته بندی می شوند و ممکن است اطلاعات شما را به خطر انداخته و یا باعث نشت اطلاعات شخصیتان به شبکه اینترنت شوند. روش کار این اپلیکیشن ها نیز به اینصورت است که در ازای صرف وقت بسیار زیاد و استفاده از ظرفیت پردازنده دستگاه، به شما پیشنهاد مقدار ناچیزی امتیاز بازی را می دهند که در مقابل زمان و وقت صرف شده بسیار ناچیز است.

روش بعدی استفاده از کدهای مخصوصی است که برای استفاده از آنها نیاز به تغییر سرور مورد استفاده است خود دارید که این روش پیچیدگی های خاص خود را دارد و برای تمامی کاربران مناسب نمی باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در خصوص خرید جم فری فایر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

راه حل پر ریسک و خطرناک دیگری نیز وجود دارد که ممکن است برای گیمر های کنجکاو بسیار هزینه بر باشد. این روش همان هک کردن بازی است که شدیدا توسط کمپانی سازنده بازی فری فایر در رابطه با آن هشدار داده شده است و درصورت شناسایی کاربر خاطی توسط کمپانی سازنده، امکان بسته شدن حساب کاربری گیمر برای همیشه وجود دارد.

free fire Error

بررسی روش های خرید جم فری فایر به صورت آنلاین

امن ترین راه برای استفاده از جم فری فایر، خریدن آن از فروشگاه های جم آنلاین است. تعداد بسیار زیادی از سایت های خدمت دهنده در رابطه با جم و الماس این بازی وجود دارند که تفاوت آنها در تنوع بسته های ارایه داده شده، قیمت بسته ها و همچنین مدت زمان خرید تا انتقال جم به حساب کاربری شما می باشد. معمولا روش خرید در این سایت ها تا حدی ساده در نظر گرفته شده است که کاربران و گیمر های مبتدی نیز مشکلی با خرید از این سایت ها نداشته باشند.

آیا مدت زمان استفاده از جم فری فایر محدود است؟ آیا می توانم از جم روی گوشی دیگری استفاده کنم؟

در زمان خرید تنها نیاز است که مشخصات حساب کاربری خود را که با آن در بازی ثبت نام کرده اید را به سایت فروش بدهید تا با توجه به مدت زمان پاسخگویی سایت طی مدت زمانی مشخص ابن جم ها به حساب کاربری شما انتقال پیدا کنند. همچنین لازم به ذکر است به دلیل اینکه جم خریداری شده به حساب کاربری بازی شما واریز می گردد، تا زمانیکه از همین حساب کاربری استفاده کنید، می توانید از قابلیت های بسته خریداری شده استفاده نمایید حتی اگر از بازی روی گوشی یا تبلت دیگری استفاده کنید و یا ناچار به کوچ به سیستم عامل دیگری باشید، این امتیازات همچنان با حساب کاربری خریداری شده قابل استفاده هستند.

پس از خرید و جمع آوری جم، چه استفاده ای از آن می توانم بکنم؟ 

حالا با هر یک از روش های توضیح داده شده اقدام به جمع آوری جم فری فایر کرده اید. خب؟ حالا از این جم ها چه استفاده ای کنم؟

با توجه به گستره ی وسیع و جذاب بازی Garena Free Fire شما انتخاب های زیادی برای استفاده از جم های خود دارید. می توانید از بین شخصیت های متعدد بازی که روز به روز در حال بیشتر شدن نیز هستند، شخصیتی که با استراتژی بازی شما هماهنگ است را آزاد کنید. بهترین سلاح ها را در اختیار بگیرید و یکه تاز نبرد و قهرمان میدان باشید. حالا شما می توانید از بیشترین توان خود استفاده کرده و با سرعت بیشتری امتیاز جمع آوری کنید. می توانید نقشه های جدید با جزییات تازه دیگری را امتحان کنید.

free fire 2المان مهم دیگری که در بازی فری فایر وجود دارد، وسایل نقلیه هستند. با استفاده از وسایل نقلیه می توانید با سرعت بیشتری در نقشه بازی حرکت کنید و از امتیازات مخفی شده در جای جای نقشه استفاده کنید. همچنین می توانید با سرعت بیشتری حریف های خود را سر در گم کرده و یکی پس از دیگری شکستشان دهید.

سخن پایانی

بازی فری فایر با افزایش محبوبیت روز افزونی در میان کاربران مواجه شده است. این نکته قاعدتا به افزایش تعداد کاربران بازی و همچنین افزایش تعداد گیمر های حرفه ای در این بازی خواهد انجامید. به جهت آمادگی در برابر این حریفان قدرتمند نیاز دارید از هر جهت آماده رویارویی با آنان باشید. با استفاده از روش پرداخت آنلاین و خرید جم فری فایر و استفاده از جم در ارتقا توانایی شخصیت های بازی و استفاده از قابلیت های متنوع بازی، خود را به سطح گیمرهای حرفه ای رسانده و از قهرمان بازی بودن و شکست حریفان لذت ببرید.

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید