ابزار حذف FRP تا اندروید 11 : FRP Bypass 2021

ابزار حذف FRP تا اندروید 11 : FRP Bypass 2021

دانلود برنامه های حذف FRP سامسونگ | FRP Bypass Tools

11:03 سه‌شنبه 2 آذر 1400 ۱۳۲۶۱۸ بازدید نویسنده نرم افزار اندروید , آموزش حذف FRP

اف آر پی (FRP) چیست ؟

قبل از هر چیز بهتر است با مفهوم FRP آشنا شویم. این کلمه مخفف عبارت Factory Reset Protection و به معنی حفاظت از تنظیم مجدد کارخانه می باشد! در واقع FRP به خاطر امنیت بیشتر در گوشی های اندرویدی پیاده سازی شده است؛ زمانی که گوشی و یا تبلت شما توسط فرد دیگری (یا خود شما) به حالت تنظیم کارخانه برگردد (فکتوری ریست شود) دستگاه از کاربر می خواهد تا اکانت گوگلی که قبلاً روی گوشی ثبت بوده است را به همراه رمز آن وارد نماید تا بتواند از گوشی استفاده کند! یا هم اگر رام 4 فایل بر روی گوشی نصب کنید بازهم این قفل فعال می شود؛ در بین همکاران تعمیرکار از FRP با نام های دیگری همچون قفل جیمیل، قفل گوگل اکانت و یا قفل اف آر پی نیز یاد می شود که همه اینها یک مفهوم را منتقل می کنند.

در برخی موارد حتی دیده شده که با وارد کردن صحیح اطلاعات هم نمی توان از این مرحله عبور کرد اما جای نگرانی نیست! چراکه با استفاده از آموزش های موجود در سایت دانلودرام شما می توانید به راحتی از این قفل امنیتی عبور کنید. ابزار و برنامه های زیر در فرآیند حذف FRP تا اندروید 11 می توانند مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرند.

open galaxy storechoose screen lock frp bypassopen google searach appopen settings appopen my files appopen maps appopen chrome app

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۲ دیدگاه ثبت شده است
  • مجتبی نفر موافق این نظر بوده اند

    واقعا ممنونم. بسیار کامل و کاربردی بود

  • Elham نفر موافق این نظر بوده اند

    تشکر از راهنمایی تان

ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید