آموزش فلش GLX Luster 2 لاستر 2, how to flash glx luster ii

آموزش فلش GLX Luster 2 لاستر 2 + دانلود فایل فلش

۷:۲۹ پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۳۷۱۲۵ بازدید نویسنده آموزش نصب رام

در یکی از پست های سایت دانلودرام لینک دانلود فایل فلش Luster II را قرار داده بودیم و حالا در این مطلب آموزشی به شما خواهیم گفت که چگونه باید فریمور جی ال ایکس لاستر ۲ را بر روی گوشی فلش بزنید. همانطور که می دانید چیپ (Chipset) این گوشی از نوع SPD است و لذا نحوه فلش GLX Luster 2 نیز نسبت به سایر گوشی ها متفاوت بوده و لذا ممکن است خیلی از همکاران تجربه فلش زدن دستگاه هایی با چیپ SPD یا به عبارت بهتر Spreadtrum را نداشته باشند. پس اگر به دنبال آموزش فلش لاستر ۲ هستید در ادامه همراه پورتال دانلودرام باشید.

پیش نیازها :

– ابتدا برنامه Upgarde Download را از لینک روبرو دریافت و اکسترکت کنید : دانلود

– همچنین شما میتوانید فایل فلش این گوشی را نیز از لینک روبرو دانلود کنید : دانلود فایل فلش Luster 2

– درایورهای SPD را نیز از لینک مقابل دانلود و نصب کنید : دانلود درایور SPD

حالا برای شروع عملیات فلش Luster 2 برنامه UpgradeDownload را اجرا کنید و با کلیک بر روی دکمه Load Packet فایل فلش جی ال ایکس لاستر ۲ را با پسوند pac به داخل برنامه فراخوانی و در نهایت بر روی دکمه Start downloading کلیک کنید (همانند تصویر زیر).

سپس در حالیکه گوشی خاموش است کلید ولوم پایین را نگه داشته و با استفاده از یک کابل سالم آنرا به رایانه متصل کنید. خواهید دید که عملیات فلش گوشی GLX Luster 2 شروع خواهد شد (اگر نشد این بار با ولوم بالا تست کنید) ؛ بعد از دقایقی کوتاه مشاهده خواهید کرد که فرآیند فلش زدن گوشی لاستر ۲ به پایان خواهد رسید.

آموزش فلش GLX Luster 2 لاستر 2

در پایان این نکته را متذکر میشویم که اگر بعد از طی مراحل فوق و بعد از اتصال کابل USB به گوشی، رایانه آنرا شناسایی نکرد به احتمال زیاد ایراد از کابل و یا سوکت گوشی شماست. با چند کابل دیگر تست کنید بالاخره موفق خواهید شد! امیدواریم این آموزش نیز برایتان مفید واقع شده باشد ان شاءالله.

دانلود رام و آپدیت اندروید 10 سامسونگ  حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  

دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است

    ارسال دیدگاه

    خبرنامه اشتراک

    چیزی را از دست ندهید

    دنبال می گردی؟