آموزش هارد ریست Y7 Prime هواوی, hard reset huawei y7 prime trt-l21a

آموزش هارد ریست Y7 Prime هواوی وای 7 پرایم

6:52 چهارشنبه 17 مهر 1398 ۳۱۱۵۲ بازدید نویسنده آموزش هارد ریست

آموزش هارد ریست هواوی Y7 Prime | نحوه فلش دستی و ریست فکتوری Y7 Prime TRT-L21A وای 7 پرایم 2017


بعضاً پیش می آید که بدنبال گذاشتن یک رمز و الگوی قوی برای گوشی خود هستید تا کسی نتواند قفل گوشیتان را باز و از آن استفاده کند اما گاهاً برخی کاربران آنقد الگوی پیچیده ای انتخاب می کنند که حتی بعد از قفل شدن صفحه گوشی، خودشان نیز نمی توانند به یاد بیاورند که چه رمزی را انتخاب کرده بودند! در این شرایط است که به دنبال راهی برای حذف رمز و هارد ریست گوشی هواوی Y7 Prime می گردند؛ حتی ممکن است شما بخواهید بنا به هر دلیلی تمام اطلاعات و داده های گوشی خود را از بین ببرید که در این شرایط نیز هارد ریست دستگاه از طریق منوی ریکاوری روشی آسان و دم دستی به شمار می آید روشی که در بین کاربران بعضاً با عنوان فلش دستی نیز از آن یاد می شود؛ به هر حال اگر شما بنا به هر دلیلی قصد ریست فکتوری و یا همان هارد ریست Y7 Prime را دارید می توانید در ادامه، نحوه انجام این کار را مطالعه بفرمائید. توجه داشته باشید که این روش بر روی مدل 2017 تست و بخوبی جواب می دهد و احتمالاً بر روی مدل های جدیدتر هواوی Y7 Prime نیز بشود از آن بهره برد.

قبل از شروع آموزش این نکته را یادآور می شویم که با انجام این کار تمامی مخاطبین، پیامک ها، عکس ها، فیلم ها، برنامه ها و هر آنچه بر روی حافظه داخلی گوشیتان موجود است برای همیشه حذف خواهد شد!

در ابتدا لازم است که گوشی وای 7 پرایم را خاموش کنید؛ حالا کافیست کلید ولوم بالا + پاور را بصورت همزمان نگه دارید؛ به محض مشاهده لوگوی هواوی فقط کلید پاور را رها کنید؛ زمانی که صفحه ریکاوری (همانند تصویر ذیل) برایتان نمایان شد می توانید کلید ولوم بالا را نیز رها کنید.

آموزش هارد ریست هواوی, رفتن به منوی ریکاوری هواوی

بعد از مشاهده منوی ریکاوری (تصویر فوق) برای هارد ریست کردن هواوی Y7 Prime کافیست تا گزینه دوم یعنی Wipe data/Factory reset را انتخاب کنید و در ادامه نیز آنرا تأیید کنید تا گوشیتان فکتوری ریست شود؛ بعد از آن بهتر است گزینه سوم یعنی Wipe cache partition را نیز انتخاب کنید و در نهایت هم برای خروج از منوی ریکاوری میبایست گزینه اول (Reboot system now) را برگزینید تا گوشی ریستارت شود. استارت اولیه گوشی ممکن است چند دقیقه ای طول بکشد و پس آن خواهید دید که دستگاه شما به تنظیمات کارخانه برگشته و تمامی اطلاعات و داده های آن حذف شده است. در پایان امیدواریم این آموزش نیز مورد توجه شما کاربران عزیز سایت دانلودرام قرار گرفته باشد.

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۲ دیدگاه ثبت شده است
  • علی نفر موافق این نظر بوده اند

    سلام من تمام مراحل را به دقت انجام داده‌ام ولی الگوی صفحه بازم ظاهر می‌شود
    مراحل دیگر هم به همین شکل ولی الگو صفحه حذف نمی شود چیکار کنم؟

    • دانلودرام نفر موافق این نظر بوده اند

      سلام. اگر با هارد ریست باز هم الگوی صفحه حذف نمیشه احتمالاً هارد گوشی معیوب شده. به یک تعمیرکار مراجعه کنید

ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید