انتخاب حالت فقط 4G در اندروید : رفع مشکل 3G شدن اینترنت

انتخاب حالت فقط 4G در اندروید : رفع مشکل 3G شدن اینترنت

15:03 یکشنبه 5 بهمن 1399 ۲۲۵۷۷ بازدید نویسنده آموزش های مفید , نرم افزار اندروید

انتخاب حالت فقط 4G در سامسونگ هواوی شیائومی ال جی | رفع مشکل 3G شدن اینترنت گوشی | دانلود اپلیکیشن و برنامه فقط 4G اندروید | برنامه 4G LTE Only


اینترنت 4G امروز در بسیاری از شهرهای ایران در دسترس عموم است و کاربران زیادی از نسل چهارم اینترنت همراه بهره مند هستند؛ سرعت بسیار بالای 4G باعث شده تا تمایل افراد به استفاده از این نوع اینترنت افزایش پیدا کند و لذا اینترنت های ثابت ADSL در برخی شهرها با توجه به پایین بودن سرعت آن نسبت به 4G به حاشیه برده شده و اکثر کاربران اگرچه به خوبی می دانند هزینه این نوع اینترنت بالاست اما به خاطر سرعت بسیار بالایش آنرا به اینترنت ADSL ترجیح می دهند.

یکی از مشکلاتی که کاربران اینترنت 4G با آن مواجه هستند سوییچ شدن خودکار اینترنت از 4G به 3G است که ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد با این حال در اکثر موارد ایراد از سمت گوشی اندروید کاربر است. به نظر در بیشتر موارد، کسانی با این مشکل مواجه هستند که از اینترنت سیم کارت 2 گوشی خود استفاده می کنند! در واقع کمتر پیش می آید که شما از اینترنت سیم کارت 1 خود استفاده کنید و مشکل سوئیچ خودکار از 4G به 3G را داشته باشید. این مورد اگر از سمت سرویس دهنده باشد (همراه اول، ایرانسل، رایتل یا …) طبیعتاً قابل حل نیست و باید صبر کرد تا مشکل برطرف شود اما در اکثر مواقع مشکل مربوط به گوشی خود کاربر است؛ برای رفع این مشکل می توانیم از برنامه فقط 4G LTE Only استفاده کنیم.

اجبار به استفاده از اینترنت 4G در گوشی های اندروید توسط برنامه Force LTE

در خصوص اجبار کردن گوشی به استفاده از اینترنت 4G یا همان سوییچ دائمی روی LTE نرم افزار های متعددی وجود دارد که ما در اینجا از اپلیکیشن ForceLTE استفاده می کنیم. این برنامه در مارکت های بازار، مایکت و گوگل پلی استور موجود است؛ البته لینک دانلود مستقیم این اپلیکیشن در ذیل همین مطلب موجود است که شما عزیزان می توانید براحتی آنرا دانلود و نصب کنید. این نرم افزار اخیراً بروزرسانی شده و تغییراتی را به همراه داشته است از جمله اضافه شدن روش جدید برای اجبار به 4G شدن اینترنت و نیز پشتیبانی از گوشی های با اندروید 11 که جدیدترین سیستم عامل ارائه شده از سوی گوگل می باشد.

کار با برنامه Force LTE Only (4G/5G) بسیار آسان است و شاید بعد از باز کردن برنامه خودتان بدون نیاز به آموزش بتوانید کار را پیش ببرید با این حال ما در اینجا نحوه سوییچ شبکه به Only LTE را به صورت تصویری قرار داده ایم که در ذیل می توانید ملاحظه فرمایید :


دانلود اپلیکیشن Force LTE Only 4G 5G v2.0


دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید