آموزش روت تبلت Lenovo A5500 بدون نیاز به کامپیوتر

آموزش روت تبلت Lenovo A5500 بدون نیاز به کامپیوتر

18:50 شنبه 13 مرداد 1397 ۴۲۱۵۰ بازدید نویسنده آموزش روت اندروید

Root Lenovo A5500-H | Lenovo A5500-HV Root | How To Root Lenovo A5500 | آموزش روت تبلت لنوو A5500


قبلاً در مقاله ای تحت عنوان روت کردن یعنی چه، بصورت مختصر و مفید در مورد معنا و مفهوم روت و تفاوت آن با رام! توضیحاتی را ارائه کرده بودیم که مورد استقبال بسیاری از کاربران وبسایت دانلودرام قرار گرفت. حالا در این پست برای کاربران تبلت لنوو A5500-H و A5500-HV آموزش نحوه روت کردن تبلت Lenovo A5500 را قرار داده ایم که در آن به شما خواهیم گفت چگونه بدون نیاز به رایانه، تبلت خود را با نسخه اندروید 4 براحتی روت کنید. اما قبل از شروع فرآیند روت بهتر است به نکات زیر توجه نمائید :

چک کنید که تبلت حداقل 50% شارژ داشته باشد.

اگر احتمال میدهید تبلت آلوده به ویروس یا بدافزار میباشد بهتر است ابتدا یکبار آنرا فکتوری ریست کنید (از قسمت تنظیمات)

همچنین بهتر است زبان تبلت را بر روی انگلیسی قرار دهید (بعد از روت میتوانید همان فارسی را انتخاب کنید)

بعد از چک کردن موارد فوق میرویم سراغ فرآیند روت کردن تبلت لنوو A5500 ؛ ابتدا از لینک زیر اپلیکیشن کینگ روت نسخه KingRoot 5.0.5 را دانلود و بر روی تبلت نصب کنید :


دانلود نرم افزار KingRoot


بعد از دانلود و نصب برنامه KingRoot 5.0.5 بر روی تبلت، آنرا اجرا کنید البته توجه داشته باشید که حتماً باید تبلت به اینترنت WiFi یا 3G/4G متصل باشد. بعد از اجرای کینگ روت و اتمام پردازش های اولیه آن میبایست بر روی Root یا Try Root ضربه بزنید تا فرآیند روت کردن Lenovo A5500 آغاز شود؛ چند دقیقه ای طول خواهد کشید تا کار به اتمام برسد و برنامه پیغام Root Successfully را برایتان نمایش دهد که به معنای موفقیت آمیز بودن فرآیند روت خواهد بود. اکنون تبلت شما Root شده و از این پس شما دسترسی های لازم به برنامه های سیستمی دستگاه را خواهید داشت و نیز خواهید توانست از تمام برنامه هایی که برای عملکرد صحیح به روت بودن دستگاه نیاز دارند بخوبی بهره ببرید.

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید