آموزش هارد ریست Y560 ( فلش دستی هواوی Y560 )

آموزش هارد ریست Y560 : فلش دستی هواوی Y560

15:27 سه‌شنبه 8 اسفند 1396 ۴۷۷۱۱ بازدید نویسنده آموزش هارد ریست

با هارد ریست گوشی، تمامی اطلاعات و داده های حافظه داخلی دستگاه شما بطور کامل حذف خواهد شد!

دانلودرام هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی ناشی از هارد ریست گوشی شما بر عهده ندارد!

بد نیست مطالعه کنید

آموزش هارد ریست Y560 | فلش دستی هواوی Y560 | ریست فکتوری هواوی Y560 | نحوه هارد ریست Y560-U02


در ادامه آموزش های مربوط به هارد ریست ، دانلود فایل فلش و یا به تعبیر برخی کاربران فلش دستی گوشی های اندروید، در این مطلب با هم نحوه فلش دستی هواوی Y560 ( آموزش هارد ریست Y560 ) را مرور خواهیم کرد. معمولاً این کار را بیشتر در مواقعی انجام میدهند که کاربر رمز الگوی دستگاه را فراموش کرده و یا میخواهد همه تنظیمات به حالت اولیه و کارخانه برگردد.

قبل از شروع آموزش خدمت شما کاربر گرامی متذکر میشویم که با هارد ریست Y560 تمامی داده های موجود بر روی حافظه داخلی گوشی شما اعم از فیلم، تصویر، پیامها، مخاطبین و … بطور کامل حذف خواهد شد لذا در صورت امکان از آنها یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

آموزش هارد ریست و فلش دستی Y560

ابتدا گوشی را خاموش کرده و در صورت امکان، باتری آن را جدا سازید و بعد از چند ثانیه مجدد جا بزنید.

سپس کلیدهای ولوم بالا + پاور را نگه دارید تا به منوی ریکاوری بروید؛ اکنون کلیدها را رها کنید (اگر به منوی ریکاوری هدایت نشدید مجدد باتری را درآورید و جا بزنید سپس کلیدهای ولوم بالا + ولوم پایین + پاور را نگه دارید)؛ منوی ریکاوری چیزی شبیه تصویر زیر است :

Y560 Hard Reset

بعد از اینکه وارد منوی ریکاوری شدید به ترتیب بر روی گزینه های Wipe Data و Wipe Cache ضربه بزنید و صبر کنید تا کار به سرانجام برسد؛ در نهایت بر روی گزینه reboot system now ضربه بزنید تا گوشیتان ریستارت شود.

اکنون به پایان آموزش هارد ریست Y560 رسیدیم البته توجه داشته باشید که اولین استارت گوشی (لود اولیه) ممکن است دقایقی طول بکشد پس تا پایان کار صبور باشید!


توجه : اگر بعد از انجام مراحل فوق و فکتوری ریست، کماکان گوشی شما مشکل نرم افزاری دارد و یا بدرستی لود نمیشود و یا اگر چنانچه قصد ارتقاء نسخه اندروید و نصب جدیدترین آپدیت بر روی گوشی خود را دارید باید یک رام رسمی بر روی دستگاهتان فلش بزنید :

دانلود رام رسمی هواوی

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید