دانلود درایور مدیاتک MTK نوکیا برای دانگل Infinity Best

دانلود درایور مدیاتک MTK نوکیا برای دانگل Infinity Best

20:10 سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1397 ۸۴۲۳۰ بازدید نویسنده درایور باکس و دانگل

Infinity Best Dongle MTK Driver, دانلود درایور MTK نوکیا, دانلود درایورهای دانگل بست نوکیا, درایور نوکیا مدیاتک


کاربران گرامی در این مطلب برای دانلود درایور MTK نوکیا یا بعبارتی درایورهای نوکیا مدیاتک مخصوص دانگل BEST در خدمت شما خواهیم بود. همانطور که میدانید دانگل اینفینتی بست برای فلش گوشی های قدیمی نوکیا کاربرد دارد و اگر برای اولین بار قصد استفاده از آن را داشته باشید باید حتماً درایورهای آنرا نیز نصب کنید. البته برخی از درایورها در حین نصب دانگل بصورت خودکار نصب میشوند اما زمانیکه در دانگل BEST به تب MediaTek میروید و قصد فلش زدن و یا آنلاک گوشی دارای چیپ MTK را داشته باشید هنگام اتصال کابل USB به گوشیتان ممکن است با خطای Unknown Driver مواجه شوید که در این شرایط با دانلود و نصب درایور MTK نوکیا که در ادامه تقدیم شما خواهد شد میتوانید به رفع این مشکل بپردازید.

برای نصب این بسته با توجه به نوع ویندوزتان ( 32Bit یا 64Bit ) درایورپک مناسب را دانلود کرده و بر روی سیستمتان نصب کنید. البته قبل از نصب بهتر است برنامه Infinity Best را ببندید و نیز بعد از نصب هم بهتر است یکبار سیستم خود را ریستارت کنید.


دانلود Infinity Best MTK Driver 32bit

دانلود Infinity Best MTK Driver 64bit


در انتها لازم به یادآوریست که علاقه مندان به دانلود رام رسمی سامسونگ و  دانلود فایل فلش می توانند در تاپیک های تعریف شده نیاز های خود را مرتفع سازند .


دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید