نحوه هارد ریست Lenovo Tab 3 TB3-850M لنوو تب 3

نحوه هارد ریست Lenovo Tab 3 TB3-850M لنوو تب 3

[تعداد: 31    میانگین: 3.6/5]
۱۴:۲۸ یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۶۲۰۴ بازدید نویسنده آموزش هارد ریست

با هارد ریست TB3-850M تمامی اطلاعات و داده های حافظه داخلی دستگاه شما بطور کامل حذف خواهد شد!

دانلودرام هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی ناشی از هارد ریست تبلت شما بر عهده ندارد!

بد نیست مطالعه کنید

Lenovo TB3-850M Hard Reset | نحوه هارد ریست TB3-850M Lenovo Tab 3 | آموزش وایپ و فلش دستی تبلت لنوو تب ۳


کاربران عزیز سایت دانلودرام در این مقاله آموزشی با آموزش نحوه هارد ریست Lenovo Tab 3 در خدمت شما خواهیم بود. البته ما این روش را بر روی لنوو تب ۳ مدل TB3-850M تست کرده ایم لیکن به احتمال فراوان روی سایر مدلهای Lenovo Tab 3 نیز خواهید توانست از این آموزش بهره برده و تبلت مورد نظر را هارد ریست کنید. حتماً میدانید که با هارد ریست، تمامی اطلاعات و داده های موجود بر روی حافظه داخلی تبلتتان برای همیشه از بین خواهد رفت لذا یادتان باشد از تصاویر، فیلمها و مخاطبین خود در صورت نیاز یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

همچنین با فلش دستی TB3-T850M یا همان هارد ریست، میتوانید قفل الگوی دستگاه را نیز از بین ببرید. در واقع اگر شما رمز و یا الگوی تبلتتان را فراموش کرده اید با انجام این عمل و هارد ریست تبلت لنوو تب ۳ علاوه بر اطلاعات موجود بر روی حافظه داخلی، قفل الگوی آن نیز از بین خواهد رفت.

آموزش فلش دستی و هارد ریست TB3-850M Lenovo Tab 3

 ابتدا تبلت را خاموش کرده و نیز اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی شارژ دارد ( حداقل ۲۰ درصد ) ؛

سپس کلیدهای ولوم پایین + پاور را بطور همزمان نگه دارید تا زمانیکه منوی ریکاوری همانند صفحه زیر برایتان ظاهر شود و بعد از آن کلیدها را رها کنید :

نحوه هارد ریست Lenovo Tab 3 TB3-850M لنوو تب 3

اکنون با استفاده از کلیدهای ولوم میتوانید بین گزینه ها جابجا شوید؛ همانند تصویر برای هارد ریست تبلت باید بر روی گزینه ای بروید که آخر آن کلمه EMMC درج شده است و سپس کلید پاور را بفشارید تا این گزینه انتخاب شود و عملیات هارد ریست لنوو تب ۳ شروع شود. این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد پس تا پایان کار صبور باشید!

جهت اطلاع باید عرض کنیم که گزینه ی آخر برای ریستات تبلت می باشد و در صورتیکه از انجام عملیات Hard Reset پشیمان شده اید میتوانید با انتخاب آخرین گزینه، دستگاه را ریستارت کنید تا همانند قبل بالا بیاید.

در اینجا به پایان یک مقاله آموزشی دیگر در سایت دانلودرام رسیدیم که امیدواریم این آموزش نیز برای شما کاربر گرامی مفید واقع شده باشد.

در انتها لازم به یادآوریست که علاقه مندان به دانلود رام رسمی سامسونگ و دانلود فایل فلش می توانند در تاپیک های تعریف شده نیاز های خود را مرتفع سازند .

حذف frp با فایل کامبینیشن سامسونگ   دانلود رام اندروید 8  

دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است

ارسال دیدگاه

خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید