hard reset lg stylus 2 k520dy

هارد ریست LG Stylus K520DY : ریست فکتوری ال جی K520

15:27 سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1398 ۴۶۹۸۹ بازدید نویسنده آموزش هارد ریست

Stylus 2 K520DY Hard Reset | آموزش هارد ریست LG Stylus 2 K520DY | نحوه ریست فکتوری ال جی K520 استایلوس 2


در یکی دیگر از آموزش های هارد ریست گوشی های الجی در این پست با هم نحوه ریست فکتوری ال جی K520 را مرور خواهیم کرد. گوشی LG Stylus جزو دستگاه هایی است که حتی دانگل هایی همچون EFT و CM2 نیز قادر به هارد ریست آن نیستند و لذا باید از روش ریست دستی استفاده کرد. قبل از شروع آموزش هارد ریست Stylus 2 K520DY باید این نکته را یادآور شویم که با انجام این عمل تمامی اطلاعات موجود بر روی حافظه داخلی دستگاه شما اعم از عکس، فیلم، مخاطبین، برنامه و … به طور کامل حذف خواهد شد پس در صورتیکه در حال حاضر به منوی گوشی دسترسی دارید و داده های خود را نیز لازم دارید بهتر است قبل از شروع، از موارد مذکور یک نسخه بکاپ تهیه کنید ( آموزش بکاپ گرفتن اندروید ).

آموزش هارد ریست ال جی استایلوس 2

ابتدا گوشی را خاموش کنید.

حالا بطور همزمان کلیدهای ولوم پایین + پاور را نگه دارید.

سپس زمانیکه لوگوی LG را مشاهده کردید فقط کلید پاور را رها کنید (کلید ولوم پایین را هنوز نگه دارید) و بعد مجدد بلافاصله کلید پاور را بفشارید.

اکنون باید صفحه مربوط به Factory data reset برایتان نمایان شود؛ حال برای انجام عملیات هارد ریست LG K520 Stylus 2 کافیست با استفاده کلیدهای ولوم گزینه Yes را انتخاب و با فشردن کلید پاور آن را تأیید کنید.

hard reset lg

بعد از انجام مراحل فوق ممکن است کمی طول بکشد تا گوشی شما به طور کامل لود شود پس تا پایان کار صبور باشید. در پایان امیدواریم که این آموزش برای شما کاربر گرامی گره گشا بوده باشد و با استفاده از آن توانسته باشید مشکل خود را حل کنید.

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید