حذف FRP هواوی Y5 Lite Y5 Prime Y5 2018 dra-lx5 remove frp

حذف FRP هواوی Y5 Lite, Y5 Prime, Y5 2018

حذف جیمیل و گوگل اکانت Dra-Lx1 Dra-Lx2 Dra-Lx5 Huawei Y5 اندروید 8

1:21 چهارشنبه 13 فروردین 1399 ۳۸۵۸۵ بازدید نویسنده آموزش حذف FRP

FRP مخفف چیست و به چه معناست ؟

قبل از هر چیز بهتر است با مفهوم FRP آشنا شویم. این کلمه مخفف عبارت Factory Reset Protection  و به معنی حفاظت فکتوری ریست می باشد! در واقع FRP بخاطر امنیت بیشتر در گوشی های اندرویدی پیاده سازی شده است و زمانی که گوشی و یا تبلت شما توسط فرد دیگری(یا خود شما) به حالت تنظیم کارخانه برگردد(فکتوری ریست شود) دستگاه از کاربر می خواهد تا اکانت گوگلی که قبلاً روی گوشی ثبت بوده است را به همراه رمز آن وارد نماید تا بتواند از گوشی استفاده کند! حالا اگر کاربر، جیمیل خود را فراموش کرده باشد و یا رمز آن را به یاد نداشته باشد دیگر امکان دسترسی به گوشی خود را نخواهد داشت و لذا نیاز است قفل اف آر پی (FRP Lock) یا همان گوگل اکانت را با استفاده از روشی که در ادامه مشاهده خواهید کرد حذف نماید.


آموزش حذف قفل FRP اف آر پی Y5 2018 Y5 Lite Y5 Prime Dra-Lx1 Dra-Lx2 Dra-Lx5 اندروید 8

برای حذف قفل FRP و گوگل اکانت هواوی Y5 Lite با اندروید 8 و سایر مدل های مشابه (Dra-Lx1, Dra-Lx2, Dra-Lx5) میتوانید آموزش زیر را خریداری و طبق آن اقدام به حذف FRP Lock نمایید. این روش جدیدترین روش موجود است که به تازگی بر روی اندروید 8 هواوی تست شده و بخوبی توانستیم با استفاده از این متد، گوگل اکانت گوشی را حذف کنیم؛ همچنین نحوه انجام کار بسیار ساده بوده و با اینترنت ایران قابل انجام است.


⚠️⚠️ توجه : این آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه است و چنانچه این روش برایتان گره گشا نباشد و نیز تیم دانلودرام نتواند روش جایگزین برای خریدار ارسال کند تمام وجه عودت داده می شود.


 بخش اول رایگان  بخش اول ویدئو را رایگان ببینید اگر توانستید مراحل گفته شده در فیلم را بدرستی انجام دهید آنگاه می توانید با خیال راحت اقدام به خرید آموزش نمایید : دانلود بخش اول فیلم (6MB)

  روش انجام کار بسیار ساده و قابل انجام با اینترنت ایران 


حجم این آموزش کمتر از 50 مگابایت است!

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید