حذف FRP گوگل اکانت سامسونگ چگونه ممکن است

حذف FRP گوگل اکانت سامسونگ چگونه ممکن است

11:20 پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1400 ۱۰۹۰۸ بازدید نویسنده آموزش حذف FRP

حذف FRP سامسونگ، کلید واژه ای است که از سال 2015 به بعد معنی و مفهوم پیدا کرد چراکه اساساً قبل از آن کلمه اف آر پی (FRP) برای تعمیرکاران موبایل کاملاً بی معنی بود؛ در واقع از آن سال بود که گوگل (مالک و توسعه دهنده سیستم عامل اندروید) تصمیم گرفت این قفل امنیتی را از اندروید 5 به بعد در ساختار این سیستم عامل بگنجاند؛ البته FRP Lock خیلی هم قابل اطمینان نیست و تا به امروز که اندروید 11 نیز منتشر شده است به راحتی می توان این قفل را دور زد! به نظر این ویژگی که برای امنیت گوشی کاربران فعال شده است یک شوخی تلخ است چراکه برای تعمیرکاران و برنامه نویسان این حوزه درآمدزایی خیلی خوبی ایجاد کرده است و امروز در تمام سایت های مربوط به تعمیرات موبایل از جمله خود ما شما می بینید که آموزش های فراوانی در زمینه حذف گوگل اکانت سامسونگ وجود دارد که متاسفانه برخی از سایت ها با قیمت های گزاف و به دور از انصاف اقدام به فروش این آموزش ها می کنند!

در سایت دانلود‌رام نیز آموزش های مربوط به حذف جیمیل سامسونگ از اندروید 5 تا اندروید 11 وجود دارد که البته همواره سعی کرده ایم قیمت گذاری منصفانه را در نظر بگیریم تا ضمن اینکه مشکل کاربران حل بشود همچنین بتوانیم رضایت خاطر آنها را نیز جلب کنیم؛ نکته ای که در این زمینه وجود دارد این است که این آموزش ها هر از چندگاهی مورد بازبینی قرار می گیرند تا چنانچه برای آپدیت های جدید سامسونگ کارایی نداشته باشند روش های جدیدی به آنها افزوده شود که در البته در حال حاضر تمامی راهکارهای ارائه شده در سایت دانلود‌رام کاملاً به روز و تضمینی هستند با این حال ما برای آرامش خاطر کاربران عزیز، گارانتی عودت وجه را نیز پیش بینی کرده ایم تا بدون هیچگونه دغدغه ای اقدام به خرید از ما نمایید؛ و اما در ادامه در مورد انواع روش های حذف FRP سامسونگ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

حذف FRP سامسونگ با مشاهده ویدئوهای آموزشی (کاملاً بدون ریسک)

شاید برای برخی همکاران این سوال وجود داشته باشد که مگر حذف جیمیل سامسونگ نیز همانند نصب رام رسمی با ریسک همراه است؟! یعنی ممکن است در حین حذف اف آر پی، گوشی سافت بریک شود؟! جواب این است که بله ممکن است! برای همین نیز ما در سایت دانلودرام همواره از روش حذف FRP با استفاده از فیلم های آموزشی بهره می بریم که کاملاً بدون ریسک است و تمرکز ما بیشتر روی این روشها است چراکه زمانیکه شما با نصب چند برنامه ساده می توانید اقدام به حذف گوگل اکانت کنید دیگر چه ضرورتی دارد که از دیگر روش ها استفاده کنید در حالیکه همیشه این احتمال وجود دارد مشکلاتی برای گوشی شما پیش آید؟! البته که سافت بریک گوشی معمولاً با نصب یک رام رسمی حل می شود اما منطق حکم می کند که ما همیشه بی ریسک ترین روش را برای انجام کارهایمان انتخاب کنیم.

در فیلم های آموزشی که در سایت ما موجود است معمولاً ما به طرق مختلف ابتدا سعی می کنیم به مرورگر گوشی دسترسی پیدا کنیم سپس با نصب چند اپلیکیشن و انجام تنظیمات لازم به راحتی می توانیم از این قفل عبور کنیم؛ پس حذف FRP را می توان به دو بخش تقسیم کرد : بخش اول رسیدن به مرورگر و بخش دوم حذف FRP با استفاده از اپلیکیشن های مورد نیاز؛ نکته حائر اهمیت این است که اینکه ما چگونه به مرورگر دسترسی پیدا کنیم اصلاً اهمیتی ندارد! یعنی اگر شما یک فیلم آموزشی حذف FRP سامسونگ را تماشا کردید و توانستید به مرورگر دسترسی پیدا کنید اما ادامه فیلم روی گوشی شما جوابگو نبود لازم نیست فیلم های دیگر را نیز از ابتدا تماشا کنید و فقط تماشای نیمه دوم آموزش های دیگر برای شما کفایت می کند؛ یعنی اگر قرار باشد ویدئوهای دیگر را نیز تماشا کنید بهتر آنها را تا نیمه جلو کنید (چراکه اکنون به مرورگر دسترسی پیدا کرده اید) و سپس توضیحات مربوط به بعد از مرحله مرورگر را تماشا بفرمایید.

جدیدترین روش برای رسیدن به مرورگر استفاده از ابزار Easy Samsung FRP Tool است که ما توضیحات کامل آن را در فیلمهای آموزشی گنجانده ایم. البته استفاده از این برنامه فقط مربوط به بخش اول کار ماست یعنی با استفاده از این ابزار فقط می توانیم به مرورگر دسترسی پیدا کنیم و قسمت دوم ماجرا همواره با چالش هایی همراه است که ما با ارائه روش های جدید و ترکیبی سعی میکنیم بهترین روش را برای حذف اف ار پی سامسونگ ارائه دهیم. نکته مهم در استفاده از این نرم افزار این است که ممکن است برای برخی دوستان ارور بدهد که ما در فیلم های آموزشی بطور کامل توضیح داده ایم که باید چه تغییرات و تنظیماتی را در ویندوزتان انجام دهید تا مشکل این برنامه برطرف گردد.

حذف FRP سامسونگ با استفاده از فایل های کامبینیشن (همراه با ریسک)

استفاده از فایل های کامبینیشن تا قبل از ارائه اندروید 9 و 10 در بین همکاران تعمیرکار بسیار رایج بود لیکن وقتی گوگل، اندروید 9 و بعد هم اندروید 10 را منتشر کرد عملاً استفاده از فایل کامبینیشن امکان پذیر نبود چرا که نرم افزار ادین اجازه نصب کامبینیشن را روی این نسخه از اندروید نمی دهد. البته شاید روش هایی برای انجام این کار باشد لیکن در حالت عادی این کار ممکن نیست. استفاده از کامبینیشن سامسونگ برای اندروید 5 تا 8 اگرچه امکان پذیر است لیکن باید توجه داشت که استفاده از این روش دو مشکل دارد : اول اینکه طبیعتاً این روش همانند فرآیند نصب رام گوشی های سامسونگ، با ریسک همراه است و ممکن است بعد از فلش زدن گوشی سافت بریک شود و یا مشکلات دیگری برای آن ایجاد شود؛ دومین مشکل نیز این است که شما باید علاوه بر دانلود فایل کامبینشن، یک رام رسمی نیز دانلود کنید که عملاً حجم زیادی از اینترنت شما را مصرف خواهد کرد پس توصیه ما این است که از روش های حذف جیمیل با استفاده از ویدئوهای آموزشی سایت دانلود‌رام استفاده کنید تا هم حجم کمتری مصرف کنید و هم بدون استرس و ریسک بتوانید FRP Lock را از میان بردارید.

حذف FRP سامسونگ با استفاده از روش های آنلاین

سومین راه برای حذف گوگل اکانت سامسونگ، استفاده از روش های آنلاین است که در سال های اخیر بازه قیمتی آن از حدود 180 هزار تومان شروع شده بود و الان به دلیل رقابت زیاد، قیمت به حدود 40 هزار تومان نیز تنزل پیدا کرده است؛ ریسک استفاده از این روش شاید بین دو روش بالا قرار بگیرد و از این لحظ تقریباً مشکلی ایجاد نخواهد شد اما مشکل بزرگ این روش همان قیمت آن است که البته روند رو به کاهشی دارد و ان شاءالله با راه اندازی این سرویس در سایت دانلود‌رام این خدمت آنلاین را رقابتی تر هم خواهیم کرد! سعی ما بر این است که کمترین قیمت را در بین تمام سایت ها داشته باشیم.

به جز 3 روش فوق، روش های دیگری نیز برای حذف FRP سامسونگ وجود دارد که البته می توان آنها را نیز در دسته دوم جای داد. به عنوان مثال حذف اف آر پی با ادین که فرآیند آن به این صورت است که یک فایل USB Debugging Enabler روی گوشی رایت می شود و سپس با استفاده از یک برنامه کم حجم می توان به راحتی از FRP عبور کرد که این روش برای نسخه های اندروید قدیمی کاربرد دارد و تقریباً منسوخ شده است. روش دیگر نیز آن است که یک فایل کامبینیشن و رام ادیت شده (ویرایش شده) در اختیار کاربر قرار داده می شود و با رایت آنها توسط نرم افزار ادین مشکل گوشی شما برطرف می شود که این روش نیز برای اندروید 8 و ماقبل آن کاربرد دارد.

در انتها ذکر این نکته خالی از لطف نخواهد بود که آموزش های ارائه شده برای حذف گوگل اکانت در سایت ما به صورت کلی هستند و محدودیتی هم در استفاده از آنها بر روی گوشی ها وجود ندارد. به عنوان مثال اگر شما آموزش حذف FRP اندروید 9 و 10 سامسونگ را خریداری کنید با استفاده از آن قادر خواهید بود قفل اف آر پی تمام گوشی های سامسونگ با اندروید 9 و اندروید 10 را به صورت کاملاً تضمینی حذف کنید و در این زمینه هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. همچنین دسترسی شما به لینک های دانلود در سایت ما به مدت 365 روز خواهد بود و بعد از این مدت لینک های منقضی خواهند شد! با عضویت رایگان در سایت (با استفاده از همان ایمیلی که خرید کرده اید) می توانید در بخش سوابق خرید، تمامی فایل ها و آموزش هایی که قبلاً خریداری کرده اید را مجدد و به دفعات نامحدود دانلود کنید.

حذف FRP سامسونگ اندروید 5 و 6

 

حذف FRP سامسونگ اندروید 7 و 8

 

حذف FRP سامسونگ اندروید 9 و 10

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید