آموزش حذف FRP A520F G930F G935F Remove FRP سامسونگ

حذف اف آر پی FRP A520F G930F G935F سامسونگ

3:30 چهارشنبه 24 دی 1399 ۲۰۹۶۲ بازدید نویسنده آموزش حذف FRP

حذف اکانت جیمیل a520f | حذف frp سامسونگ g930f | | حذف frp a520f اندروید 8 باینری UD U13 | فایل حذف frp g935f


FRP مخفف چیست ؟

قبل از هر چیز بهتر است با مفهوم FRP آشنا شویم. این کلمه مخفف عبارت Factory Reset Protection و به معنی حفاظت فکتوری ریست می باشد! در واقع FRP بخاطر امنیت بیشتر در گوشی های اندرویدی پیاده سازی شده است و زمانی که گوشی و یا تبلت شما توسط فرد دیگری(یا خود شما) به حالت تنظیم کارخانه برگردد(فکتوری ریست شود) دستگاه از کاربر می خواهد تا اکانت گوگلی که قبلاً روی گوشی ثبت بوده است را به همراه رمز آن وارد نماید تا بتواند از گوشی استفاده کند!

حالا در برخی مواقع ممکن است کاربر بنا به دلایلی جیمیل و یا رمز آن را فراموش کرده باشد و یا حتی جیمیل صحیح را وارد کند اما گوشی قبول نکند! که در این موارد می بایست با استفاده از روش هایی خاص اقدام به حذف گوگل اکانت یا همان FRP نمود؛ اما مشکل اینجاست که هر بار که سامسونگ آپدیت جدیدی را ارائه می کند، باگ ها و مشکلات امنیتی گوشی را برطرف می کند و لذا هر چه ورژن اندروید و باینری گوشی جدیدتر باشد کار برای حذف اف ار پی (FRP Lock) مشکل تر است.

گوشی A5 2017 یکی از گوشی هایی است که هر وقت سامسونگ برای آن آپدیت جدید ارائه می کند، باینری آن نیز بالا می رود؛ در حال حاضر جدیدترین باینری این گوشی U13 یا همان D است و کاربرانی که گوشی خود را به این ورژن بروزرسانی کرده اند دیگر نمی توانند از روش های قدیمی برای حذف FRP A520F استفاده کنند؛ برای همین ما در این پست جدیدترین آموزش حذف جیمیل و گوگل اکانت A520F با اندروید 8 را آماده کرده ایم که بوسیله آن می توانید براحتی از سد گوگل اکانت عبور کرده و به گوشی خود دسترسی کامل داشته باشید.

همچنین از این روش می توانید برای دیگر گوشی های سامسونگ با اندروید 8 نیز استفاده کنید؛ به عنوان مثال برای حذف FRP و گوگل اکانت S7 G930F و S7 Edge G935F نیز می توانید از این روش استفاده کرده و براحتی قفل FRP را حذف نمایید.


  قـابـل اسـتـفـاده بـرای :

A520F تا اندروید 8 باینری 16 (G) و ورژن های پایین تر از آن

S7 , S7 Edge تا اندروید 8 باینری 8 و ورژن های پایین تر از آن

بدون نیاز به یوتیوب، بدون نیاز به Talkback، بدون نیاز به کامبینیشن


 

حجم این آموزش 150 مگابایت است!

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید