حذف FRP سامسونگ

پک کامل آموزش ویدئویی حذف اف آر پی و گوگل اکانت گوشی های سامسونگ برای تمامی مدل ها با اندروید 5 تا اندروید 10 شامل بیش از 20 ویدئو بصورت دسته بندی شده و منظم همراه با توضیحات کاملاً شفاف و فارسی، قابل استفاده برای تمام همکاران از مبتدی تا پیشرفته!

آپدیت 2021

حذف اف ار پی و گوگل اکانت سامسونگ اندروید 5, 6, 7, 8 ,9 , 10

ویژگی های پک حذف FRP سامسونگ چیست؟

قیمت استثنائی

قیمت این مجموعه ارزشمند را بسیار منصفانه در نظر گرفته ایم در حالیکه شاید در برخی از سایت ها برای حذف FRP آنهم تنها برای یک گوشی شما باید هزینه ای برابر و یا حتی بیشتر از این پک را بپردازید!

پشتیبانی برای خریداران این بسته

ما توضیحات لازم را بطور کامل در ویدئوها بیان کرده ایم لیکن چنانچه جایی به مشکل خوردید می توانید با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.

قابل استفاده برای تمامی مدل ها

این بسته شامل حداقل 20 ویدئو بصورت دسته بندی شده میباشد و قابل استفاده برای تمامی مدلها با هر نسخه اندرویدی می باشد. به جرأت می گوییم که روی 100% مدل ها با اندروید 5 , 6 , 7 , 8 و روی بیش از 95% مدل ها با اندروید 9 و 10 جواب خواهد داد.

توضیحات شفاف و فارسی

متأسفانه برخی از سایت های همکار اقدام به فروش ویدئوی های بی کیفیت و نامفهوم می کنند آنهم با زبان انگلیسی! ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمام فیلم های این پک با توضیحات و زبان فارسی بیان شده اند!

امکان دریافت فیلم های جدید بصورت رایگان

با توجه به اینکه ممکن است برای اندروید 10 فیلم های آموزشی جدیدی به مرور به این بسته اضافه گردد لذا خریداران این مجموعه امکان دریافت رایگان آن ویدئوها را نیز خواهند داشت!

عدم نیاز به دانلود فایل های حجیم

شما با تماشای این فیلم ها خواهید توانست بدون نیاز به دانلود فایل های حجیم همچون رام و کامبینیشن اقدام به حذف FRP سامسونگ نمایید. البته در مواردی استثناء آنهم در اندروید 9 و 10 ممکن است نیاز به دانلود رام برای دانگرید داشته باشید که توضیحات کامل در فیلمها بیان شده است.

اگر در مورد این بسته آموزشی سؤالی دارید می توانید همین حالا در پیام رسان واتساپ با ما در ارتباط باشید.
برای خرید روی دکمه زیر کلیک کنید :
remove frp samsung all devices, حذف گوگل اکانت سامسونگ اندروید 5 تا 10
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید