حذف FRP و گوگل اکانت سامسونگ اندروید 11, remove frp samsung android 11 all devices

حذف FRP گوگل اکانت سامسونگ اندروید 11 رایگان

13:10 یکشنبه 19 بهمن 1399 ۱۰۸۵۲ بازدید نویسنده آموزش حذف FRP

اف آر پی (FRP) چیست ؟

قبل از هر چیز بهتر است با مفهوم FRP آشنا شویم. این کلمه مخفف عبارت Factory Reset Protection و به معنی حفاظت از تنظیم مجدد کارخانه می باشد! در واقع FRP به خاطر امنیت بیشتر در گوشی های اندرویدی پیاده سازی شده است؛ زمانی که گوشی و یا تبلت شما توسط فرد دیگری (یا خود شما) به حالت تنظیم کارخانه برگردد (فکتوری ریست شود) دستگاه از کاربر می خواهد تا اکانت گوگلی که قبلاً روی گوشی ثبت بوده است را به همراه رمز آن وارد نماید تا بتواند از گوشی استفاده کند! یا هم اگر رام 4 فایل بر روی گوشی نصب کنید بازهم این قفل فعال می شود؛ در بین همکاران تعمیرکار از FRP با نام های دیگری همچون قفل جیمیل، قفل گوگل اکانت و یا قفل اف آر پی نیز یاد می شود که همه اینها یک مفهوم را منتقل می کنند.

در برخی موارد حتی دیده شده که با وارد کردن صحیح اطلاعات هم نمی توان از این مرحله عبور کرد اما جای نگرانی نیست! در ادامه با مشاهده آموزش ویدئویی حذف FRP سامسونگ اندروید 11 می توانید قفل گوگل اکانت تمام گوشی های گلکسی سامسونگ با اندروید 11 را غیر فعال کرده و از آن عبور کنید.

آموزش حذف FRP اندروید 11 سامسونگ تمام مدل ها : گلکسی اس 10 ، اس 10 پلاس، نوت 10، اس 20، Galaxy A51, A71, M31, A50,  M51, A11, A01, A20, A30s و سایر گوشی های گلکسی سامسونگ

 

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید