حذف FRP سامسونگ A310F A3 2016 FRP Bypass تا اندروید 7 باینری 4

حذف FRP سامسونگ A310F تا اندروید 7 باینری 4

10:46 پنج‌شنبه 7 اسفند 1399 ۱۶۲۱ بازدید نویسنده آموزش حذف FRP

اف آر پی (FRP) چیست ؟

قبل از هر چیز بهتر است با مفهوم FRP آشنا شویم. این کلمه مخفف عبارت Factory Reset Protection و به معنی حفاظت از تنظیم مجدد کارخانه می باشد! در واقع FRP به خاطر امنیت بیشتر در گوشی های اندرویدی پیاده سازی شده است؛ زمانی که گوشی و یا تبلت شما توسط فرد دیگری (یا خود شما) به حالت تنظیم کارخانه برگردد (فکتوری ریست شود) دستگاه از کاربر می خواهد تا اکانت گوگلی که قبلاً روی گوشی ثبت بوده است را به همراه رمز آن وارد نماید تا بتواند از گوشی استفاده کند! یا هم اگر رام 4 فایل بر روی گوشی نصب کنید بازهم این قفل فعال می شود؛ در بین همکاران تعمیرکار از FRP با نام های دیگری همچون قفل جیمیل، قفل گوگل اکانت و یا قفل اف آر پی نیز یاد می شود که همه اینها یک مفهوم را منتقل می کنند.

در برخی موارد حتی دیده شده که با وارد کردن صحیح اطلاعات هم نمی توان از این مرحله عبور کرد اما جای نگرانی نیست! در ادامه با مشاهده آموزش ویدئویی حذف FRP سامسونگ A310F می توانید قفل گوگل اکانت A3 2016 را غیر فعال کرده و از آن عبور کنید.

این آموزش تا باینری چند جوابگو است؟

نسخه باینری اهمیتی ندارد و آموزش حذف FRP سامسونگ بر روی جدیدترین باینری گوشی شما نیز جوابگو خواهد بود.

آیا این آموزش گارانتی عودت وجه هم دارد؟

بله حتماً! در صورتی که بنا به هر دلیلی آموزش حذف FRP سامسونگ خریداری شده از سایت دانلودرام برای شما چاره ساز نباشد می توانید برای دریافت راهنمایی های لازم با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید و نهایتاً اگر مشکلتان قابل حل نبود با کمال میل وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد چرا که هدف ما جلب رضایت خاطر شما کاربران عزیز است.

حجم آموزش ها چقدر است و آیا نیاز به کامبینیشن دارد؟

حجم آموزش های حذف گوگل اکانت سامسونگ بسیار کم است و برای استفاده نیاز به کامبینیشن و یا باکس و دانگل ندارند! همچنین این آموزش ها نیاز به دانلود هیچ نوع فایل پر حجمی ندارند مگر در موارد خیلی استثناء که نیاز باشد یک رام قدیمی تر نصب کنید.

آیا برای مدل های مشابه هم می توان از این آموزش استفاده کرد؟

بله شما می توانید از این آموزش برای مدل های مشابه نیز استفاده کنید. به عنوان مثال چنانچه در عنوان فقط به مدل J730F اشاره شده باشد قطعاً این آموزش برای مدل های مشابه همچون J730G , J730GM , J730FM و … نیز کاربرد خواهد داشت.

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید