samsung a50 a51 downloading mode

آموزش رفتن به حالت دانلودینگ A50 A51 سامسونگ

2:26 یکشنبه 31 فروردین 1399 ۷۴۱۴۶ بازدید نویسنده آموزش های مفید

چگونه گلکسی A50 SM-A505F و A51 SM-A515F را به حالت دانلودینگ (Downloading) ببریم؟ قبلاً در یکی از مطالب آموزشی سایت دانلودرام در مورد نحوه فلش زدن سامسونگ توضیحات کاملی را ارائه کردیم و در مورد چگونگی بردن گوشی به دانلود مد (Download Mode) نیز مطالبی را بیان کردیم اما تغییرات زیاد سامسونگ در کلیدهای ولوم، هوم و بیکسبی به خصوص در گوشی های نسل جدید باعث شده تا برای مدلهای مختلف شیوه رفتن به حالت دانلودینگ متفاوت باشد؛ یعنی دیگر نمی شود یک گوشی نسل جدید مثل Galaxy A50 را با شیوه (کلید هوم + ولوم پایین + پاور) به حالت دانلودینگ برد چراکه اساساً این دستگاه اصلاً دکمه هوم (Home Key) ندارد! پس در ادامه برای اطلاع از نحوه رفتن به دانلودینگ سامسونگ A50 و A51 همراه سایت دانلودرام باشید.


NEW  دانلود رام رسمی A50 اندروید 10    NEW    دانلود رام رسمی A51 سامسونگ  NEW


رفتن به دانلودینگ سامسونگ A50 , A51

روش اول :

برای بردن گوشی سامسونگ A51 و A50 به حالت دانلودینگ (Downloading) ابتدا گوشی را خاموش کنید سپس کلید های ولوم بالا + ولوم پایین را همزمان بفشارید آنگاه کابل USB که یک سر آن به رایانه متصل است را به گوشی متصل نمایید تا گوشی به حالت دانلود مد یا همان دانلودینگ برود. در اینجا باید چیزی شبیه به تصویر زیر برایتان نمایان شود :

رفتن به حالت دانلودینگ, samsung download mode

برای ادامه کار کافیست همانند آنچه در تصویر درج شده یکبار کلید ولوم بالا را بفشارید تا گوشی به downloading برود و آماده نصب رام شود؛ حالا وضعیت گوشی شما همانند تصویر زیر خواهد بود :

samsung download mode, حالت دانلودینگ سامسونگ

اکنون اگر برنامه ادین (Odin) را اجرا کنید خواهید دید که گوشی شما را بدرستی شناسایی می کند.

روش دوم :

برای رفتن به حالت دانلودینگ سامسونگ A505F و A515F راه دیگری هم وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. برای اینکار بعد از آنکه گوشی را خاموش کردید، کلید ولوم بالا + پاور را نگه دارید و بعد از چند لحظه زمانیکه لوگوی سامسونگ را دیدید کلیدها را رها کنید تا گوشی به محیط ریکاوری (Recovery) برود؛ در اینجا چندین گزینه را مشاهده خواهید کرد که برای رفتن به downloading باید گزینه Reboot to Bootloader را انتخاب کنید (با کلیدهای ولوم میتوانید بین گزینه ها جابجا شوید و با کلید پاور گزینه مذکور را انتخاب کنید)؛ بعد از انتخاب گزینه مذکور گوشی ریستارت شده و به صفحه دانلودینگ خواهد رفت.

دانلود رام رسمی سامسونگ

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۱ دیدگاه ثبت شده است
  • Soheil نفر موافق این نظر بوده اند

    ممنون از آموزش دقیق و عالیتون👍👍🌹🌹

ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید