کدام گوشی های سامسونگ به اندروید 11 آپدیت خواهند شد

کدام گوشی های سامسونگ به اندروید 11 آپدیت خواهند شد

۱۵:۴۷ سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲۸۵ بازدید نویسنده اخبار و مقالات

آپدیت اندروید ۱۱ برای سامسونگ | کدام گوشی ها اندروید ۱۱ را دریافت می کنند | دانلود رام اندروید ۱۱ برای سامسونگ | Samsung Galaxy Smartphone Android 11


بعد از بسته شدن پرونده مربوط به آپدیت اندروید ۱۰ حالا کاربران گوشی های نسل جدید سامسونگ همچون Note 10, S10+, Note 20, Galaxy A51, A71 در انتظار دریافت آپدیت اندروید ۱۱ هستند! قبلاً در پست جداگانه ای با عنوان “کدام گوشی های سامسونگ اندروید ۱۰ را دریافت کردند” لیست گوشی هایی که رام اندروید ۱۰ را دریافت کردند ارائه کردیم که البته لینک دانلود رام رسمی مدل های آپدیت شده نیز در همان پست و در مقابل نام هر گوشی قرار گرفته بود. ذکر این نکته ضروری است که اگر گوشی گلکسی سامسونگ شما هنوز آپدیت اندروید ۱۰ را دریافت نکرده است و نام آن نیز در پست مذکور وجود ندارد لذا نباید توقع دریافت رام اندروید ۱۱ را داشته باشید! چرا که اساساً اینچنین چیزی غیر ممکن است! یعنی لازمه دریافت رام اندروید ۱۱ این است که حتماً شما رام اندروید ۱۰ را قبلاً دریافت کرده باشید!

در مقاله های قبلی هم یک نکته حائر اهمیت را چندین بار بیان کرده ایم و آن اینکه طبق سیاست شرکت سامسونگ معمولاً برای هر گوشی حداکثر ۲ آپدیت اساسی ارائه خواهد شد؛ یعنی اگر گوشی شما بصورت پیش فرض دارای رابط کاربری اندروید ۸ بوده و در ادامه اندروید ۹ و ۱۰ را نیز دریافت کرده پس قطعاً آپدیت اندروید ۱۱ سامسونگ را دریافت نخواهد کرد. البته این را هم مدل نظر داشته باشید که در موارد استثناء ممکن یک گوشی حتی یکبار هم به اندروید بالاتر ارتقاء پیدا نکند که امیدواریم شما جزو این کاربران نباشید! به عنوان مثال گلکسی J320F هرگز بروزرسانی جدیدی را دریافت نکرد و کاربران آن مجبورند با همان اندروید پیش فرض (اندروید ۵) سر کنند!

در ادامه ما لیست گوشی هایی که به اندروید ۱۱ بروزرسانی خواهند شد را خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم کرد که البته در صورت ارائه رام رسمی، لینک دانلود را نیز قرار خواهیم داد طوریکه شما با کلیک روی مدل گوشی به صفحه مربوط به دانلود رام اندروید ۱۱ هدایت خواهید شد. نکته جالب در مورد این لیست این است که شامل بیش از ۴۰ دستگاه می باشد و حیرت انگیز اینکه گوشی Galaxy S20 FE که جزو جدیدترین تولیدات کمپانی سامسونگ می باشد در این لیست جایی ندارد! که البته همانطور که انتظار میرفت این فقط یک اشتباه سهوی بوده که از سوی شرکت سامسونگ رخ داده است چراکه چند روز پیش، گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن هم به اندروید ۱۱ بروزرسانی شد!!!

 برای دانلود رام اندروید ۱۱ روی مدل گوشیتان در جدول کلیک کنید و یا مدل گوشی (مثلاً N986B) را داخل سایت سرچ کنید :

لیست گوشی های گلکسی سامسونگ که به اندروید ۱۱ آپدیت خواهند شد :

List of Samsung Smartphones Will Get Android 11

Note 20 UltraGalaxy Note 20Galaxy S20 UltraGalaxy S20 Plus
Galaxy S20
Galaxy S10Note 10 Plus
Galaxy Note 10Galaxy Z FlipGalaxy Z Fold 2
Galaxy Tab S7Note 10 LiteGalaxy FoldGalaxy S10 LiteGalaxy S10 Plus
Galaxy M21Galaxy M31sGalaxy M30sGalaxy M31Galaxy A51
Galaxy A80Tab S6 LiteGalaxy Tab S6Galaxy M51Galaxy A50
Galaxy Tab AGalaxy A21sGalaxy A31Galaxy A70Galaxy A71
Galaxy Tab S5eGalaxy M11Galaxy A01 CoreGalaxy A01Galaxy A11
Galaxy A20sGalaxy A30sGalaxy Tab A 10.1Tab Active ProGalaxy A30
Galaxy A10Galaxy A10sGalaxy A20
در صورت انتشار رام اندروید ۱۱ برای هر یک از مدل های درج شده در جدول فوق، آدرس صفحه مربوطه را به مدل گوشی در جدول فوق لینک خواهیم کرد تا با کلیک بر روی نام گوشی به صفحه دانلود در سایت دانلودرام هدایت شوید.

دانلود رام رسمی سامسونگ

دانلود رام و آپدیت اندروید 10 سامسونگ  حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  

دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است

    ارسال دیدگاه

    خبرنامه اشتراک

    چیزی را از دست ندهید

    دنبال می گردی؟