حالت دانلودینگ سامسونگ S9 و S9 Plus download mode : دانلود مد گلکسی اس 9

حالت دانلودینگ سامسونگ S9 و S9 Plus : دانلود مد اس 9

12:56 شنبه 21 اردیبهشت 1398 ۴۴۹۶۹ بازدید نویسنده آموزش های مفید

نحوه رفتن به دانلودینگ در Galaxy S9 & S9 Plus سامسونگ اس 9 : با تغییرات گسترده ای که شرکت Samsung بر روی ظاهر گوشیهای نسل جدید خود اعمال کرده است انجام برخی کارها همچون بردن گوشی به حالت دانلودینگ دیگر مثل قبل آسان نیست؛ در دستگاه قدیمی شما با یک روش میتوانستید تمام دیوایس های سامسونگ را به Downloading ببرید فقط کافی بود تا کلیدهای ولوم پایین + هوم + پاور را نگه دارید تا این امر میسر شود اما در دستگاهی همچون Galaxy S9 یا S9 Plus اصلاً دکمه هومی وجود ندارد که بخواهیم با این روش آنرا به دانلود مد ببریم! بنابراین لازم است تا با دنبال کردن دستورالعمل ذیل گوشی گلکسی اس 9 خود را به حالت دانلودینگ ببرید.

جهت رفتن به Download Mode در گلکسی S9 & S9 Plus به صورت زیر عمل می کنیم :

در مرحله اول طبیعی است که باید گوشی را با فشردن کلید پاور خاموش کنید؛

سپس برای چند لحظه کلیدهای Volume Down + Bixby + Power key را به طور همزمان بفشارید. به محض اینکه تغییری در صفحه نمایش گلکسی اس 9 مشاهده کردید بلافاصله تمام کلیدها را رها کنید. حالا بعد از مشاهده تصویر زیر کافیست تا برای بردن S9 به حالت دانلودینگ کلید ولوم بالا را یکبار بفشارید :

رفتن به حالت دانلودینگ, samsung download mode

بعد از اینکه صفحه فوق را مشاهده کردید و کلید Volume up را نیز فشردید باید صفحه زیر که همان Downloading است برایتان نمایان شود و حالا شما میتوانید اقدام به فلش زدن گوشی خود نمائید :

samsung download mode, حالت دانلودینگ سامسونگ

در پایان امیدواریم که این آموزش کاربردی توانسته باشد برایتان گره گشا بوده باشد. در صورت تمایل به دانلود جدیدترین رام رسمی گلکسی اس 9 می توانید از لینک زیر اقدام فرمائید. تیم پشتیبانی دانلودرام در هر زمان آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما کاربران عزیز است.


دانلود رام رسمی S9 G960F/FD


دانلود رام رسمی S9 Plus G965F/FD


دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید