دانلود سروش پلاس

نسخه جدید سروش پلاس با سرعتی خیره کننده!

11:40 دوشنبه 8 آذر 1400 ۵۰۹۷ بازدید نویسنده نرم افزار اندروید , اخبار و مقالات

کیفیت پیام رسان های ایرانی از زمان ظهور تا به امروز همواره با نارضایتی کاربران همراه بوده است و شاید بتوان گفت دلیل اصلی رویگردانی بسیاری از مردم از مسنجرهای ایرانی همین عدم کیفیت و کارایی لازم بوده است. در این مورد می توان هم به کاربران حق داد و هم به پیام رسان های ایرانی چراکه از طرفی این نوع پیام رسان ها در ایران نوپا بودند و طبیعتاً هر چیزی در ابتدای راه با مشکلاتی مواجه است به خصوص اینکه طبق ادعای مدیران سروش، در دولت قبلی متاسفانه همکاری های لازم در خصوص اختصاص پهنای باند کافی به پیام رسان های بومی صورت نمی گرفت. از طرفی طبیعتاً کاربران ایرانی که کیفیت بالای تلگرام را دیده بودند نمی توانستند با کیفیت به مراتب پایین تر پیام رسان های ایرانی کنار بیایند!

البته در مورد تلگرام شاید اگر همان ماه های ابتدایی را به یاد بیاوریم متوجه خواهیم شد که این برنامه نیز در شروع کار هرگز کیفیت امروز را نداشت و مشکلات زیادی برای کاربران ایجاد می کرد. به هر حال امروز اما اوضاع فرق کرده و پیام رسان های ایرانی همگی دارای کیفیت بسیار خوب و قابل قبولی هستند از جمله سروش پلاس که در نسخه جدید جای هیچ حرف و حدیثی را باقی نگذاشته است.

نسخه جدید سروش پلاس با 4 برابر سرعت بیشتر نسبت به قبل

طبق ادعای تیم فنی سروش پلاس، نسخه جدید این برنامه به لحاظ سرعت دانلود نسبت به نسخه های قبلی حدود 4 برابر سریعتر شده است! برای کسانی که با سروش همراه بوده اند این تغییر سرعت بسیار محسوس است و نمی توان آن را انکار کرد. همچنین در تستی که ما در دانلودرام انجام دادیم سرعت دانلود در سروش پلاس حدود 5.5 مگابایت در ثانیه می باشد که بسیار عالی و رضایت بخش است؛ البته این تست با نت 4G همراه اول و فقط در یک زمان خاص انجام شد و شاید حتی در مواردی سرعت از این نیز فراتر برود.

در تستی که ما انجام دادیم، سروش پلاس موفق شد یک فیلم 166 مگابایتی را در عرض فقط 30 ثانیه دانلود کند (یعنی حدود 5.5 مگابایت در ثانیه)؛ قطعاً این یک جهش بزرگ برای این برنامه به حساب می آید و شاید اگر امکان داشت نام برنامه از سروش پلاس به سروش پلاس پلاس تغییر می کرد! :))

مصرف اینترنت یک سوم در سروش پلاس

یک ویژگی حائز اهمیت دیگر این برنامه، همین مصرف اینترنت آن است که به صورت یک سوم برای کاربران محاسبه می شود در حالیکه برای پیام رسانی مثل تلگرام این مورد قطعاً برعکس خواهد بود یعنی حتی از ضریب یک نیز بیشتر محاسبه خواهد شد چراکه به دلیل اینکه خود این برنامه (با توجه به ماهیت خارجی آن) اینترنت بیشتری مصرف می کند همچنین با توجه به قرار گرفتن یک چیزشکن بین شما و سرورهای تلگرام طبیعتاً مصرف اینترنت شما احتمالاً از ضریب 1 نیز فراتر خواهد رفت.

تماس صوتی و تصویری رایگان با کیفیت مطلوب

ویژگی مهم دیگر سروش پلاس، امکان برقراری تماس صوتی و تصویری رایگان است که قطعاً امروزه نسبت به سال های گذشته کاربرد بیشتری در بین خانواده ها دارد. این قابلیت در اوایل کار مشکلات ریز و درشت زیادی داشت اما اکنون کیفیت تماس صوتی و تصویری سروش قابل قبول و بسیار مطلوب است.

پخش زنده شبکه های تلویزیونی

دیگر قابلیت این پیام رسان، امکان مشاهده پخش زنده شبکه های تلویزیونی سراسری و استانی می باشد؛ همچنین شبکه های اختصاصی تیوا نیز در این اپلیکیشن گنجانده شده که می توانید از آن ها نیز استفاده کنید، شبکه هایی مثل تیوا اسپورت، تیوا نوا، بورس، شبکه کودک و …؛ در مورد کیفیت پخش زنده نیز باید عرض کنیم که پخش تمامی شبکه ها بصورت HD و با کیفیت بالا می باشد.

دستیار صوتی سروش، یک قابلیت بی نظیر!

یکی دیگر از قابلیت های سروش پلاس، ویژگی دستیار صوتی این برنامه است که بسیار کاربردی و بعضاً جالب توجه است! در زیر نمونه هایی از کار با این دستیار را مشاهده می کنید :

برای دسترسی به پخش زنده شبکه های تلویزیونی کافیست بگویید “تلویزیون” تا دستیار صوتی سروش برای شما تمام کانال های تلویزیونی را ارائه کند.

یا به عنوان مثال برای دسترسی به تمام کانال های خبری کافیست بگویید “چه خبر” و از همین دست میتوانید عبارات دیگری را نیز به این دستیار بگویید تا کمک حال شما باشد.

دانلود جدیدترین نسخه سروش پلاس

دانلود آپدیت اندروید 11 سامسونگ حذف اف آر پی frp سامسونگ اندروید 10  
دیدگاه های شما ۰ دیدگاه ثبت شده است
ارسال دیدگاه
خبرنامه اشتراک

چیزی را از دست ندهید